Kahve Falında Zar Görmek Ne Demek?

Kahve falında zar görmek, fal sahibinin neşeli ve bıcır bıcır karakteri ile iş hayatındaki ciddi ortamının hiç bağdaşmaması anlamına gelir. Eğer fal sahibi ciddi olmaktan hoşlanmıyorsa ve bu durum onu çok zorluyorsa işini değiştirmesi onun açısından daha olumlu olacaktır.  Kendisini sürekli baskı altında hissetmesi iş verimini de oldukça fazla oranlarda düşürecektir.

Eğer fal fincanının dibinde büyük bir zar sembolü belirmiş ise iş değişikliği riskini göze alan fal sahibinin yeni işinde çok daha başarılı olacağını simgeler.

Falda zar görmek, diğer bir anlamı ile şansa bırakılan bir işten sevinçli haberler ile çıkmaktır. Bu konuda çok fazla umudu olmayan fal sahibi, yoluna giren işler sayesinde maddi ve manevi huzurlu günlere kavuşacaktır.

Eğer falda görülen zar sembolü fincanın kulp kısmına yakın bir yerde ise titiz ve düzenli bir ev sahibine misafir olmayı ve kısıtlanana hareketleriniz yüzünden çok sıkılmayı işaret eder. Bu durum kısa süreceği için çok şanslısınız çünkü ev sahibinin bu titizliği hastalık halini almış ve sizin de psikolojinizi bozabilir.

Bazı fal yorumcularına göre iş hayatına yeni dahil edilen heyecanlı bir bireyi işaret eder. Öyle ki bu heyecan kısa zamanda tüm ekibi etkileyecek ve içine alacaktır. Kahve falında çift şekilde belirmiş ise ikili ilişkiler konusunda çok şanssız olan bireyi simgeler. Fakat eğer zarlar üzerinde sayılar var ise bu sayılar büyük rakamları gösteriyorsa fal sahibinin şansı yavaş yavaş dönecek demektir. Bu yüzden umudunun yitirilmemesi gerekir.

Kahve falında zar görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.