Kahve Falında Fare Kafası Görmek Ne Demek?

Kahve falında fare kafası görmek, bazı düşmanlıklar olarak yorumlanır ve kişi uyarılmalıdır. Çevremizde her zaman bizi çekemeyen insanlar vardır. Bu insanlar gündeme gelebilir. Bu kişi sizin biraz canınızı sıksa da siz umursamamalısınız. Bu tarz insanlar çevrenizde her zaman olacaktır. Onları önemsemediğiniz takdirde sizin canınızı sıkmayacaktır. Kovaladığınızı görmek kendisini rahatsız eden kişileri etkisiz hale getirmek olarak yorumlanır. Gereken cevabı alacaklardır ve sizinle uğraşmaktan vazgeçecektir.

Falda fare kafası görmek, etrafındaki nesnelere göre de yorumlanabilir. Mesela öldürdüğünü görmek, size düşmanlık yapmak isteyen kişiden uzaklaşmanız demektir. Sizin enerjinizi düşüren kişiyi fark edeceksiniz ve o kişiyle aranıza mesafe koyacaksınız. Bazı yalanları yakalayabilir. Yakınınızda bulunan kişinin söylediği yalanları fark edebilirsiniz ve bu yalanları ortaya çıkarabilirsiniz. Eline alan kişi güçlü bir döneme girecektir. Tüm olumsuzlukları aşacaktır ve istediği makama gelecektir.

İş hayatında kariyer yapmak isteyen adım adım merdivenleri çıkacaktır. Ağır ağır ilerlese de başarıya ulaşacaktır. Özel hayatında evlenmek isteyen kişi evleneceği kişiyle karşılaşabilir, evlenmek için bazı adımlar atabilir. Güzel bir ilişkisi olan kişi söz yada nişan merasimi yapabilir. Kız isteme söz konusu olabilir. Korkan birini görmek temkinli davranma kararı almak anlamındadır.

Bazı teklifler gelecektir, her teklifi değerlendirip en güvenli seçeneği tercih edebilirsiniz demektir. Güvenliğinize önem vereceğiniz bir dönemdir. Sonunu görmediğiniz bir yola girmek istemeyebilirsiniz. Sonradan mutsuz olacağıma şimdi başlamasın düşüncesinde hareket edebilirsiniz. Güvenliğinizi tehdit eden ortamlardan ve kişilerden uzak duracaksınız ve huzuru bulacaksınız.

Kahve falında fare kafası görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.