Kahve Falında Çubuk Görmek Ne Demek?

Kahve falında çubuk görmek, üç vakte kadar evinize gelecek olan bir misafirin habercisidir. Evinizde konaklayacak olan bu misafir kısa süreli değil, uzun süre sizinle birlikte yaşayacak ve yatılı olarak gelecektir. Misafir konusunda bir miktar endişe edeceksiniz ancak zamanla endişelerinizin yersiz olduğunun farkına varacaksınız. Çünkü atalarımızın da dediği gibi misafir kısmeti ile gelir, sizin de misafiriniz ile birlikte yaşayacağınız bu dönemde kısmetiniz ve bereketiniz hayli artacak.

Falda çıkan çubuk işareti ile ilgili genelde maddi konularda yorumlar yapılmaktadır. Fal sahibi bekar bir kimse ise, maddi durumu oldukça iyi olan bir kişiden evlilik teklifi alacak veya evlilik doğrultusunda bir adım atacak demektir. Evli olan fal sahipleri için ise, çubuk simgesi, ailenin maddi durumunun eşlerin her ikisinin de gayreti ve çalışması ile artacak, oldukça iyi durumda olacak demektir.

Falda çubuk görmek, kişinin eline beklenilmeyen bir anda ulaşan yüklü miktarda para demektir. Kahve falı yorumlayanların büyük çoğunluğuna göre, beklenilmeyen bu para loto gibi şans oyunları aracılığı ile gelecektir. Fal sahibi, yapacağı yatırımlar neticesinde maddi açıdan oldukça refah ve lüks bir yaşam sürecektir.

Unutmak istediğiniz ama her gece rüyalarınıza girmesine engel olamadığınız acılar taşıyorsunuz. Size tüm yaşadıklarınızı unutturacak ve güçlü bir erkek olduğunuzu tekrar hissettirecek bir kadınla tanıştırılacaksınız. Tanışmanıza vesile olan arkadaşınızın size güzel bir haberi daha var. Evlatlarınızın ders konusundaki eksiklerini kapatmanız şart. Beklemediğiniz bir kişiden duyacağınız cümleler sizi biraz şaşırtacak ama gereken cevabı hemen vereceksiniz.

Kahve falında çubuk görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.