Kahve Falında Şişko Kadın Görmek

Kahve falında şişko kadın görmek, size karşı samimi ve eşit mesafede olan birine yorumlanır ve bu kişiye karşı inancınız güveniniz artabilir. Gönlü boş olan biri yeni bir ilişkiye başlar. Hayatınıza girecek kişi bir kadın vesilesi ile tanışabilirsiniz. Bir kadının yanında sizi görebilir ve sizi tanımak isteyebilir. Uzun süredir sizinle konuşup dertleşmek isteyen ve müjdeli haberi olan bir kadın da size haber gönderebilir.

Kahve falında şişman kadın görmek, çevrenizdeki kişiler hakkında dikkatli olmanız gerektiği yönünde de yorumlanır. Sırlarınızı iş arkadaşlarınızla hemen paylaşmamaya gayret edin. Daha sonrasında söyledikleriniz için pişman olabilirsiniz. Hayatınıza yeni girecek kişiler konusunda da temkinli olmanızda fayda var. Hayatınızda terfi veya iş değişikliği gibi durumlar söz konusu olabilir.

Kahve Falında Kilolu Kadın Görmek

Gelecek günlerde yeni tanıştığınız kişilere karşı her zaman temkinli davranmalısınız. Bu kötü kalpli kişiler sizin hakkınızda dedikodu yappabilir veya sizi kıskanabilirler. Hatta bu tek bir kişi değil de birden fazla kişi de olabilir. Sizi kendi aralarında çekiştirebilirler.

Kahve Falında Şişman Kadın Görmek
Kahve Falında Şişman Birisi Görmek
Kahve Falında Şişman Adam Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, şu aralar uğraş verilen konularda emeklerin karşılığını almaya başlayacağınıza youmlanır. Bir süredir yarım bırakmak zorunda kaldığınız işleriniz varsa da her biri ile ilgilenme fırsatı elinize geçebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.