Kahve Falında O Harfi Görmek Ne Demek?

Kahve falında o harfi görmek, pek çok şeye işarettir. Fal baktıran kişinin hakkında bilgi verir ve de yeni tanışacağı kişi hakkında da ipuçları öğrenebilir. Falı bakılan kişinin falında o harfi görüldüyse eğitim konusundaki bazı sıkıntılara işarettir.

Eğitim süreci hala devam etmekteyse bazı zorluklarla karşılaşmış bir kısmını geçemediğine işarettir. Ancak arkadaş ilişkilerinin çok güzel düzgündür. Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi, gezmeyi, alış veriş yapmayı sever. Yiyeceklerden tatlılarla arası iyidir.

Falda o harfi görmek, demek arkadaşları arasında bazı sorumlulukları üzerine çekmesinden ötürü sevilen ve saygı duyulan birisi ile yorumlanır. Kimi zaman sorumluluklarını yerine getiremediğinden sorunlar yaşasa da sağlam bir arkadaş bağı kurabilen bir karakterdir. İnsanlarla kolayca arkadaşlık kurabilir ve güvenebilir. Ayrıca ekonomik durumu sağlam değildir. İradesine fazla hakim olamaz canı tatlı çektiyse ya da mağazada bir şey beğendiyse alır.

Fal sahibinin tanışacağı kişinin bol sürpriz yapmayı seven eğlenceli konuşkan biri olmasıyla yorumlanır. Bir ortamda çok fazla durmaktan hoşlanmaz, çok çabuk sıkılgan biridir. Aynı şekilde fal sahibi de gezmeyi tozmayı alış veriş yapmayı ve de hediyeler alarak insanları mutlu etmeyi sever. Ancak ekonomik durumuna dikkat eder ayağını yorganına göre uzatan tiptir.

Ciddi bir sağlık sorunu yoktur. Ancak kimi zaman ufak ağrıları olur. Heyecanlı bir kişiliği yoktur, soğukkanlı ve ciddi bir yapısı vardır. Fazla laubali hareketlerden hoşlanmaz. Çok fazla yemek ayırt etmez, çok nadir bazı yemekleri yemez. İnsanlar konusunda seçicidir herkesle arkadaş olmaz. Bazen patavatsız konuşup çevresindeki insanları kırabilir.

Doğal yaşamla ilgili ormanda gezi, piknik gibi şeyleri sevmez. Elindeyse öyle etkinliklere katılmaz. Ailevi durumu ne iyidir ne kötü, ailesiyle iyi anlaşır fakat ana kuzusu değildir. Dozunda bir ailevi ilişkisi vardır.

Kahve falında o harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.