Kahve Falında Likör Bardağı Görmek Ne Demek?

Kahve falında likör bardağı görmek, fazla kaygılanmanın işaretidir. İncir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerle sürekli ortalığı velveleye veren ve yaygara çıkartan bir kişilik ile yorumlanır. Bu kimse en ufak sorunları bile büyüttüğünden kendisini dünyanın en talihsiz insanı olarak görür ve sürekli olarak birilerinin kendisine acımasını ne kadar şanssız olduğunu söylemesini ister. Böyle bir kimseye sen abartıyorsun aslında o kadar önemli bir sorun değil dendiğinde sizi yalancılıkla ve dost olmamakla kendisini anlamıyor umursamıyor olmakla suçlar. Bu nedenle bir kimseye söylenecek her söz dikkatle seçilmeli ve uygun bir dille anlatılmalıdır.

Falda likör bardağı görmek, arkanızdan kuyunuzu kazan biri ile de yorumlanır. Fakat bu kimse öyle sinsi öyle iyi bir oyuncudur ki herkese kendini sevdirmiş ve sürekli kendisinin masum ve haklı olduğuna inandırmıştır. Ne yaparsanız yapın bir türlü kimseyi bu kişinin art niyetli olduğuna inandıramadığınız için bir süredir yalnız kalmayı insanlara bir şeyleri anlatmaktan vazgeçmeyi seçmişsiniz. Fakat bu da ne yazık ki sizin için bir kurtuluş olmamıştır.

Sizin bu konuda ki haklılığınızı fakat çaresizliğinizi temsil etmektedir. Sizin de okuduğunuz gibi olumlu olumsuz birçok anlama gelebilmektedir. Bunların dışında şayet ters dönmüş bir likör bardağı var ise kendinizi bir yandan gururlandıracak bir yandan da üzecek bir ayrılığa hazırlamanız gerektiği anlamına gelir. Bu bir asker uğurlaması, çocuk sahibi iseniz iyi bir okul kazanıp gitmesi, bir yakınınızın mutlu bir yuva kurup başka bir memlekete gidecek olması gibi ayrılıklar olabilir.

Kahve falında likör bardağı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.