Kahve Falında Boynuz Görmek Ne Demek?

Falda Boynuz Görmek

Kahve falında boynuz görmek; gıybet yapan bir insanın sizin sözlerinizi kötüye yoracağınıza ve hakkınızda olur olmaz şeyler söyleyeceğine yorumlanır. Bir insan hakkında paylaştığınız görüşleriniz yanlış anlaşılacak ve o kişi size düşman kesilecek. Şu günlerde ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin. Her ne kadar iyi niyetle bir insan hakkında yorumda bulunsanız da yanlış anlaşılmalar söz konusu olacak. İnsanların sizin sözlerinizi yanıltmasına izin vermeyin ve yanlış anlaşılmaları hemen ortadan kaldırın.

Falda boynuz görmek, etrafta dolaşan söylentiler ve üzüntü verecek laflar olarak değerlendirilir. Sevdikleriniz de sizler hakkında bazı kalp kırıcı söylemlerde bulunabilirler.

Kahve fincanında boynuz şekli çıkması genelde negatif olayların simgesidir. Her ne kadar iyi düşüncelere sahip olsanız da insanlar sizi yargılayabilir. Birinin size paylaştığı sır gün yüzüne çıktığı zaman sizi suçlayabilir. Ortalıkta dolaşan laflar biraz üzüntü yaratacak.

Kahve falında boynuzlu insan görmek

Aldatılmak, kandırılmak, hayal kırıklığına uğramak ve yargılanmak kavramlarıyla bağlantılıdır. Evli olan kimseler eşleri tarafından yanılgıya düşebilirler. Eşinizin büyük bir yalanını yakalayabilirsiniz.

Kahve falında boynuzlu kadın görmek

Aileden bir kadının sizi yarı yolda bırakacağını simgeler. Bu kadının sizin hakkınızdaki gerçek düşüncelerini öğreneceksiniz. Size karşı iyi davranan biri gibi görünse de aslında sizi kıskanan biri olabilir.

Kahve falında boynuzlu erkek görmek

Bir erkek tarafından gelecek kötülüğe yorumlanır. Tanıdığınız bir erkek size söylediği yalanlar neticesinde büyük bir üzüntüye yol açacak. Maddi konularda bir erkekle yapılacak olan ortaklık sonrasında zarar olabilir.

Falda görülen boynuz sembolü bir hayvanla beraber çıktığı zaman, tanıdığınız bir insanı simgeler ve o insana yönelik yorumlar yapılır.

Kahve falında geyik boynuzu görmek

Olumlu sözlerle yorumlanır. Geyik sembolü falda çıktığı zaman mutluluk verici olayların habercisi olduğundan, kahve falında boynuzlu geyik görmek aile içi neşe ve saadet olarak ifade edilir.

Kahve falında boynuzlu hayvan görmek

Kimi zaman sevdiğiniz insan tarafından aldatılmak ve ihanete uğramak yorumlarını beraberinde getirir. İlişkisi olan fal sahipleri, karşı tarafa güvenlerini bir kez daha sorgulasınlar.

Kahve falında boynuzlu inek görmek

İş veriminin azalması ve maddi yönden gelecek zarar olarak değerlendirilir. İş hayatınızda daha temkinli kararlar alın. Bir iş arkadaşı ile anlaşmazlık kendi işlerinizi de etkileyebilir. Size olumsuz etkileri olabilir.

Kahve falında boynuz ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, gelecek günlerde ağızlarında çıkan her lafı ölçüp tartmalılar. Yoksa yanlış anlaşılmalar başlarına dert olacak. Bazı fal yorumcuları bu sembolü bekar kimseler için hayırlı bir kısmet olarak değerlendirirler.

Kahve tabağında boynuz görmek, akrabalarınızın sizleri kıskandığına ve bir konuda sizi yargıladığına yorumlanmaktadır. Geleceğiniz adına alacağınız bir karar çevrenizde kötü bir etki yaratabilir ve iyiliğinizi istemeyen insanlar sizi yokuşa sürmek adına dengesiz hal ve hareketlerde bulunabilirler.

Kahve falında boynuz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.