Kahve Falında Kurtçuk Görmek Ne Demek?

Kahve falında kurtçuk görmek, genelde iyi yorumlanmaz. Tehlike, düşman, can yakan kişiler, felaket demektir. Arkadaşlarınız arasında , ailenizde, iş hayatınızda ya da bir şekilde sosyal hayatınızda sizi sevmeyen, çekemeyen, başarılı olmanızı istemeyen birileri var demektir.

Bu nedenle etrafınızdaki insanları dikkatli bir şekilde incelemeli, takip etmeli ve bu şekilde sizi çekemediğini, sevmediğini düşündüğünüz insanları hayatınızdan uzak tutmanız doğru olacaktır. Aksi halde bu tür insanlardan ciddi anlamda zarar görmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu zararda kurtulmanız ancak bu insanları hayatınızdan çıkarmakla mümkün olacaktır.

Falda kurtçuk görmek, hayatınıza bir anda birden çok kişinin gireceğine ve bu durumun kafanızı karıştıracağınıza işarettir. Seçim yapmak konusunda ciddi anlamda zorlanacaksınız demektir. Fal sahibinin çok cimri biri olduğunu gösterir. Bu kişi adeta cebine akrep kaçmış tabirinin kullanıldığı insan tipidir.

Ruya tabir

Uyarı anlamını da taşır. Dikkate almanızda fayda vardır. Ancak bu kadar çok yorumdan hangisinin size ait olduğunu bilmek için fincandaki diğer sembolleri de dikkate almanız gerekir. Sadece anlamını bilerek yorum yapmanız yanlış yorumlar yapmanıza neden olacaktır. Sembolleri doğru tespit etmek ve doğru yorumlamak konusunda yeterli değilseniz usta bir yorumcudan yardım almanız son derece doğru olacaktır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sosyal hayatınızda pek sevilmeyen, arkadaş çevrenizde pek istenmeyen insan olabilirsiniz. Ayrıca birinden borç para istemek zorunda kalabileceğiniz anlamına da gelir.

Kahve falında kurtçuk görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.