Kahve Falında Yamuk Kalp Görmek Ne Demek?

Kahve falında yamuk kalp görmek, aşkın, tutkunun, sevginin, bol kazancın ve şansın sembolüdür. Çok yakında aşkı bulacağınıza bir işarettir. Ancak bu aşkta yara alabilir ve incinebilirsiniz. Bu nedenle tatlı sözlere fazla inanmamalı ve bu ilişki de kontrolü kendi elinizde tutmalısınız. Ancak o zaman mutlu olabilir ya az acı ile bu aşkı atlatabilirsiniz. Bir kaç gönül meselesinden sonra gerçek aşkı bulacak ve mutlu bir yuvanız olacak.

Eğer evli iseniz, eşinizle bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak bu sorunlar aşılamayacak sorunlar değil, fazla abartmadan üstesinden gelebilirsiniz. Şans oyunlarından yana şansınız açılabilir ve yüklü bir miktar para kazanabilirsiniz.

Falda yamuk kalp görmek, evliliğin ve bereketin bir habercisidir. Yanında bulunan sembollere göre yorumlamak gerekmektedir. Eğer yanında dolunay var ise, yakında bir evliliğin olacağına, evli iseniz, bir evlat sahibi olacağınızın habercisidir. Etrafında bir tavuk, yada bir canlı bulunuyorsa, fal sahibinin platonik olarak bir sevdiğinin olduğuna ve o kişiye açılamadığına dalalet edilir.

Sahip olduğun sağlam karakter, bu yaşa kadar senin en büyük silahın olmuş. Tedbirli, güvenilir ve de çok içtensin. Ne denli güçlü görünsen de aslında oldukça kırılgan ve narinsin. Maalesef ki insanlar senin ne denli güçlü olduğunu bildiklerinden midir bilinmez sana oldukça fazla sorumluluk yüklemiş durumdalar. Hayattaki en iyi dostun ile bir tura çıkma olasılığın var.

Kahve falında yamuk kalp görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.