Kahve Falında Baklava Deseni Görmek Ne Demek?

Kahve falında baklava deseni görmek, zor ve meşakkatli bir hayata, engellerle mücadele etmeye işarettir. Aynı zamanda bu engellerle mücadele etmesi bakımından güçlü bir karakteri olduğuna da işaret eder. Bu da zor ve meşakkatli bir yaşama rağmen huzura erileceği anlamına gelir.

Baklava deseni ise yeni bir ev demektir. Bu mekân değişikliği ile gidilecek yeni ev yeni bir soluk demektir. Bu evde yapacağınız yeni başlangıçlar, hayırlı sonuçlar doğurup başka hayırlı işlerin gerçekleşmesine vesile olabilir.

Falda baklava deseni görmek, ayrıca diline hakim olamamaya da işaret eder. Özellikle sevdiğiniz birine karşı söyleyebileceğiniz kırıcı bir söz sonucunda arada küslük veya kırgınlık oluşabilir. Bu anlamda sözcüklerinizi düşünmeden konuşmamanızda fayda var. Aksi halde ilişkinizde tamiri imkânsız hasarlar meydana getirebilirsiniz.

Aranızda bu tartışmadan dolayı soğukluk oluşabilir ve kendinizi affettirmekte zorlanabilirsiniz. Ancak güçlü ve akıllı bir karaktere sahip olduğunuz için bunun da üstesinden gelmeyi başarabileceksiniz. Genel anlamda zor bir hayatı temsil etse de bazı fal yorumcularına göre dünyalıktır yani bazı durumlarda zorluklara katlanmak kolaylaşır veya hayat nispeten daha kolay hale gelir.

Aynı zamanda tehlike olarak da yorumlanabilir. Bu tehlike bir insandan gelebilir ya da yaşayacağınız tehlikeli bir olayı simgeleyebilir. Tehlikenin birinden gelmesi durumunda bu kişi yakın çevrenizden, ailenizden ya da yeni taşınacağınız insanlardan biri olabilir. Bu kötülük bir olaysa; bir kaza geçirebilir, hastalığa yakalanabilir ya da birinin canınıza kastetmesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kaza durumlarında can kaybı yaşanmasa da ciddi hasarlarla karşılaşılır ve toparlanmak zaman alır. Böyle durumlarda sabır göstermeli ve kendinizi iyi sonuçlara odaklamalısınız.

Negatif düşünceler ve karamsarlıkla sizi iyileşmekten uzaklaştıracaktır. Hastalığa yakalanmanız durumunda da sabırla iyileşmeyi beklemeyi ve tedavilerinizi düzenli şekilde uygulamalısınız. Aksi halde iyileşmeniz gecikebilir hatta tamamlanmayabilir.

Kahve falında baklava deseni görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.