Kahve Falında Cibinlik Görmek Ne Demek?

Kahve falında cibinlik görmek, hayatınızda sizi koruyup kollamak için sizi sürekli uzaktan gözetleyen kişilerin olduğunu gösterir. Sevdiğiniz bazı kişilerden göreceğiniz farklı davranışlar, aklınızın karışmasına neden olabilir. Çevrenizdeki kişiler tarafından duyacağınız kinayeli sözler canınızı sıkabilir ve sizi incitebilir. Fakat bu durumun başarılarınızın bir göstergesi olduğunu unutmamalısınız.

Cibinlik, etrafınızdan kendinizi soyutlayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Sizler için gelen tüm kötü olayların resmen peş peşe gelmesi ve adeta hepsinin bir kördüğüm gibi açılmasının da oldukça zor olduğunu işaret etmektedir.

Sizler bu duruma artık dur demez iseniz her işte biraz daha batacak ve kendinizi kurtarmak konusunda biraz daha olanaksız hale gelebileceksiniz. Buna izin vermek yerine eğer tam zamanı doğru bir şekilde ayarlayabilir iseniz de kendinizi bu pisliklerden de kurtarabilirsiniz. Her ne kadar tüm dertler birden üzerinize yağmaya başlıyor olsa bile biraz zaman geçtikten sonra buna dur diyebilecek ve kendinize uygun olan hayatı en uygun şekilde kurabilecek olduğunuzu da işaret etmektedir

. Bir de istemeden ve sevmeden olan zorlu evlilikleri de işaret etmektedir. Sizler her ne kadar bu hayatı yaşayacak olan kişiler olsanız bile aileniz pek de buna izin vermiyor oluşları ile de sizlerin hayatlarına istedikleri gibi yön verebilmekteler. Eğer buna dur demez iseniz de hem kendinize hem de evlendiğiniz kişiye bu hayatı zindan hale getirecek olduğunuzu da göstermektedir.

Falda cibinlik görmek, etrafınızdaki bazı kişilerin sizden yardım isteyeceğini gösterir. Cibinlik sembolü, iş hayatınızda yolunda gitmeyen bazı durumlar olabileceğini ve bu durumun maddi kayıplar yaşamanıza neden olacağını gösterir. Sevdiğiniz bir kişi tarafından duyacağınız bir söz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Çevrenizde size karşı dost gibi davranıp ama sizi içten içe kıskanan bazı kişiler var. Bu kişilere dikkat etmeli ve sırlarınızı belli etmemelisiniz.

Başarılarınız pek çok kişi tarafından fark ediliyor ama bazı kişiler bu durumdan pek hoşnut kalmıyor. Çevrenizde rakipleriniz ve düşmanlarınız artabilir. İleride çok daha fazla para kazanmaya başlayacaksınız ve paralarınızı akıllıca yönetirseniz işinizin büyümesini sağlayacaksınız.

Kahve falında cibinlik görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.