Kahve Falında El Görmek Ne Demek?

Falda El Görmek

Kahve falında el görmek, daha sağlam karaktere işaret eder. Falına bakılan kişi çevresine verdiği güven ve otorite ile sayılan ve sevilen biridir. Çok fazla dikkatli biri olabilirsiniz. Yine sosyal hayatınızda ve aile yaşantınızda baskın çıkıyorsunuz ve sizlerin sözü geçiyor. Falda el görmek; cömert ve eli açık biri olduğunuzu da gösterir.

Kahve fincanında el çıkması; detaycı hareketleriniz ile hiçbir zaman yanılmadığınızı ve bu nedenle de her işinizde size olan güvenin daha da arttığını işaret eder. Sizi seven ve güvenen kişiler, size destek olmak isteyebilirler.

Kahve falında el parmakları görmek

Hisleriniz doğrultusunda hareket edeceğiniz yönünde bir uyarı manası taşır. Ancak mantığınızı devreye sokmalı ve ciddi kararlarda enine boyuna düşünmelisiniz.

Kahve falında el izi görmek

Hayatınızda iz bırakan ve hiç unutamadığınız bir insanı simgeler. Bu kişiden ilerleyen günlerde haber alabilirsiniz. Çok özlediğiniz eski sevgili ya da yıllardır görmediğiniz eski bir dost da olabilir.

Kahve falında el açmak

İsteklerinizin gerçekleşmesi için bir süre daha çaba göstermenize yorumlanırken; kahve falında el kaldırmak ise; sadece kendi hislerinizi ve düşüncelerinizi önemsemenizi işaret eder.

Kahve falında el sallamak

Çok sevdiğiniz birini yolcu edeceğinize yorumlanır. Falda el sembolü görmek; genellikle olumlu sözler ile yorumlanır. Falına bakılan kişi, sonunda kendini ispatlama ve gücünü gösterme fırsatı bulur. Herkesin takdirini kazanacak önemli bir olayda adı geçer. Eğer ümitsizseniz; negatif enerjiden uzak durmalı ve güzel düşüncelere yönelmelisiniz.

Kahve falında el görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.