Kahve Falında Karga Görmek Ne Demek?

Falda Karga Görmek

Kahve falında karga görmek; çok uzun yıllar boyunca sizleri ve ailenizi etkisi altına alacak sıkıntılı olaylara yorumlanır. Bir iflas söz konusu olabilir. İşinizi severek yapıyor olabilirsiniz. Bu nedenle, iş hayatında meydana gelecek önemli değişimler sizlerin zorluk çekmesine ve üzülmesine neden olacak. Eski hayat koşullarınızı arayacaksınız.

Falda karga görmek, sabır gerektiren olayların vuku bulacağı anlamına da gelebilmektedir. Sabrınızın sınanacağı olaylar olması an meselesidir.

Kahve fincanında karga şekli çıkması, bazı konuların netlik kazanmaması sebebi ile gergin ve stresli bir döneme girildiğine yorumlanabilmektedir. Sınav, iş ya da tayin sonucu bekleyenler bir hayli ümitsizliğe kapılacaklar. Aileden gelen baskı sizleri daha da sinirlendirecek ve tartışma gereği duyabileceksiniz.

Falda görülen karga sembolü, gerçek hayatta karganın rahatsız edici bir ses tonuna sahip olmasından dolayı, sizlere rahatsızlık verecek ve çenebaz bir insanı simgeleyebilir. İşinin ehli birçok fal yorumcusuna göre, anlaşılmakta zorluk çekmeniz, kırgınlıkları ve küskünlükleri beraberinde getirecek.

Kahve falında karga burun görmek

Karakterinizin dışına çıkmak zorunda kalacağınız bir olayın içerisinde kendinizi bulacağınızı gösterir. Size zorla bir şey yaptırmak isteyen birileri olacak. Falda karga burnu işareti, aile işlerine burnunu sokmak isteyen bir insanı simgeliyor. Bu işaret kahve tabağında çıkarsa, hane içinden birileri sizin her şeyinizi merak ederek, karışmak isteyecek. Şu günlerde meraklı kişilere karşı çok temkinli olun. Yoksa bu kişiler iyi niyetinizi suistimal edecekler.

Kahve falında karga başı görürseniz, bu durum iş hayatında farklılıkların ardından daha başarılı olmaya yorumlanır. Falda karga kafası çıkması da aynı anlamı taşımaktadır.

Kahve falında karga ne demek?” diye merak eden sevgili okuyucularımız, karga uzun bir ömre sahip olduğundan, kendi ömürlerinin de uzun olacağı şeklinde bir yorumda bulunabilirler. Falda uçan karga görmek, size gönül veren ve bir türlü duygularını dile getiremeyen insan olarak değerlendirilir. Bu kişi sevgisine karşı bulamamaktan korkmaktadır. Kahve fincanı ya da tabağında tünemiş karga çıkması, kargaşa olacağını işaret eder. Hane içi anlaşmazlıklar ve miras kavgaları gündeme gelebilir.

Kahve falında karga görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.