Kahve Falında Çocuk Silüeti Görmek Ne Demek?

Kahve falında çocuk silüeti görmek, iş yaşamınızın yoğunlaşacağına ve telefon görüşmelerinin artacağına delalettir. Falda kahvenin görüntüsü eğer silik çıkmış ise alacağınız haberlerin iç karartıcı olmadığı anlamı taşımaktadır. Arkadaşlarınızla neşe içinde yapılan samimi konuşmalar olarak da tabir edilir.

Bir başka kahve falı yorumcularına göre ise uzaklarda olan ve çok sık görüşülmeyen bir kişiden yakın bir zamanda hayırlı haberler almak şeklinde yorumlanırken bir yandan da bu zamanlarda duygusal olacağınız anlamı taşır. Ayrıca bu sembol inanmakta güçlük çekeceğiniz bir habere delalettir.

Falda çocuk silüeti görmek, korktuğunuz bir haberin iyi bir şekilde gelmesini işaret eder. Yani son anda olumsuz bir durumdan kurtulacağınız anlamına gelir.

Bir diğer yoruma göre ise iki kişi arasında kalmak ve ne yapacağını bilememek demektir ve böyle bir durumda mantıklı kararlar vermeniz gerekmektedir. Ayrıca bu sembol fal sahibi kişinin sezgilerinin çok kuvvetli olduğu ve tehlike zamanlarında da en çok bu sezgilerine güvenmesi gerektiği anlamına gelir.

Aşk hayatın yolunda gibi görünüyor. Seni böylesine çok seven, sana anlayış gösteren ve değer veren birini bulduğun için çok şanslısın. Yalnız ilişki tek taraflı çok da uzun yürümez. Bu yüzden ara sıra sen de sevgiline ufak tefek sürprizler hazırlamalı ve her fırsatta ona sevdiğini söylemelisin. Hafta sonu yapacağınız günü birlik kaçamak, ilişkinize heyecan katacak.

Kahve falında çocuk silüeti görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.