Kahve Falında Giyotin Görmek Ne Demek?

Kahve falında giyotin görmek, haksız yere yargılanacağınız bir konuyla karşılaşacağınızı gösterir. Yapmadığınız kötü bir davranıştan dolayı haksızlığa uğrayabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz biri tarafından olmayacak bir konuda suçlanarak olumsuz tepkiler alabilirsiniz. İş yerinde aslında sizin olmayan bir konudan dolayı çıkan bir problem pozisyonunuza zarar verebilir.

Hiç istemediğiniz ve olumsuz bir şey yapmadığınız halde eşinizin ya da sevgilinizin güvenini kaybedebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız arasında anlaşmazlık çıkabilir ve siz sorunu çözmeye çalışırken anlaşmazlığa neden olan kişi durumuna düşebilirsiniz. Tüm bu olumsuz gelişmeler sizin dışında yaşanacak ve sonuçlarına sizinle hiç ilgisi olmadığı halde katlanmak zorunda kalacaksınız.

Falda giyotin görmek, sevdiğiniz birinin ya da aile fertlerinden bir tanesinin kaybolan yüklü miktarda parasından sorumlu tutulabileceğinizi gösterir. Varlığından dahi haberinizin olmadığı bu para sizin için büyük sıkıntı oluşturabilir. Ancak sizin yaptığınız söylenen suçlar ne kadar çirkin olursa olsun, yapılan ithamların ardından çevrenizdeki herkes bundan büyük pişmanlık ve utanç duyacaktır.

Özelikle yakın arkadaşlarınız ve aileniz sizden şüphelendikleri için büyük utanç yaşayacaklar ve ömürleri boyunca size normalden çok daha iyi davranarak her zaman mahcup hissedecekler. Bu nedenle ne kadar kötü hissederseniz hissedin ya da ne kadar ağır suçlanırsanız suçlanın asla kimseyi kırmamalı ve geri dönüşü olmayacak sözler sarf etmemelisiniz.

Giyotin sembolü ağır suçlamaların ardından gelecek ferah zamanları, çok kötü günler yaşayıp sonrasında ömür boyu ferahlık içinde olmayı temsil eder. Hiç alakanızın olmadığı sorunlardan dolayı çok büyük sıkıntılar yaşayabilir ya da eşiniz ya da çocuklarınızdan birinin yaşayacağı böyle bir soruna ortak olabilirsiniz. Ancak vazgeçmeyip hakkınızı aradığınız takdirde suçsuz olduğunuz anlaşılacak ve hak ettiğiniz iyi muameleyi göreceksiniz.

Kahve falında giyotin görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.