Kahve Falında Badem Görmek Ne Demek?

Kahve falında badem görmek, güzel ve olumlu sembollerden biridir. Hayırlı işler içinde olduğunuz anlamına gelir. Bu işlerden kazandığınız paranın helal olduğunu söyler.

Falda badem görmek, hayatınıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu olarak devam edeceğiniz anlamına gelir. İş hayatınızda büyük başarılar elde edeceğinize işarettir. Bu başarılar sayesinde terfi edebilir, yüksek devlet makamlarına gelebilirsiniz.

Hastalıkların sona ereceğinin habercisidir. Ancak bazı durumlarda etrafınızdaki insanlara karşı cimri olduğunuz ve bu yüzden etrafınızdaki insanları kırdığınız şeklinde de yorumlanabilir. Yine olumsuz yorumlardan bir tanesi de arkadaşlarınız arasında arkanızdan konuşan biri olduğunu fark edip onunla iletişiminizi kesmenizdir.

Sosyal hayatınızda daha çok kararsızlık anlamına gelir ve verdiğiniz kararlardan dolayı endişe duyacağınızı söyler. Etrafınızda bazı olaylar gelişeceğine ve sizin bu olaylar karşısında sessiz ve tepkisiz kalacağınıza da işaret eder. Eğer henüz bu tür olaylar gerçekleşmediyse olaylara tepki vermemeniz ve sessiz kalmanız bir uyarı anlamı taşır. Ayrıca bu dönemde özellikle maddi konularda risk almamanız gerekir.

Birtakım özel anlamları da vardır. Buna göre kırılmış badem görmek yeni ve kısmetli bir iş anlamına gelmektedir. Kabuğu soyulmuş badem görmek çevrenizde samimi, içi dışı bir, iyi niyetli insanlar olduğu şeklinde yorumlanır.

Haksızlığa uğradığın bir konuda haklı olduğunu ispat etmek için yanlış yollara sapabilirsin, dikkat et. Haklı olduğunu ispat etsen de aranızda olan kırgınlığı bitirmeyi başaramayacaksın. Kısa bir dönem şans senden yana gülmeyecek. Bu dönemde sonu kederli bitecek maddi bir ilişki seni bekliyor. Kısa zamanda gireceğin bir sınavda elde edeceğin başarı ile şansını tersine çevirmeye başlayacaksın.

Kahve falında badem görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.