Kahve Falında Çiçek Sepeti Görmek Ne Demek?

Kahve falında çiçek sepeti görmek, daha çok sosyal hayat, arkadaşlık ilişkileri ile açıklanır. Çünkü gerçek hayatta çiçek sepeti ve dolayısıyla çay hoş sohbetlerin, sosyal ortamların olmazsa olmazıdır. Faldaki figürler genelde gerçek hayat ile bağlantılı olarak yorumlanır.

Genelde sosyal hayatınızda büyük bir sürpriz olacağı ve bu sürpriz ile çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda küs olduğunuz biri varsa barışma zamanınızın geldiğinin de habercisidir. Çoğu zaman şans ve güzellik olarak yorumlanır. Buna rağmen bazı figürlerle birleştiğinde olumsuz anlamları da ön plana çıkabilir.

Falda çiçek sepeti görmek, bazı durumlarda beklenmedik kötü haberlere ve sıkıntıya sokacak durumlara yorumlanır. Ay figürü ile beraber görülen çiçek sepeti sembolü ani bir sıkıntı yaşanacağına ancak bu sıkıntının geldiği gibi çabucak gideceğine işarettir.

Masa üzerinde varsa bu iş hayatında sıkıntı yaşanacağının habercisidir. Çalışanlar arasında bir çatışma ya da kıskançlık yaşanabilir. Ayrıca masa üzerinde ise devlet dairelerinden olumsuz bir haber almak olarak da yorumlanabilir. Bu bir davayı kaybetmek olabilir.

Bir yatağın yanındaysa bu durum eşler arasında bir sorun yaşanacağına hatta boşanmaya yorumlanır. Ancak bazı yorumcular bu durumu fincandaki diğer figürlere göre tam tersi şekilde de yorumlamaktadır yani eşler arasındaki muhabbetin artacağını söyleyen falcılar da bulunmaktadır.

Bazı durumlarda çiçek sepeti zaman kavramı yerine de kullanılabilir ve genelde kısa zamanda sembolü olarak yorumlanmaktadır. Ancak doğru yorumlar için fincandaki diğer sembolleri de dikkate almak gerekmektedir.

Kahve falında çiçek sepeti görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.