Kahve Falında Düğme Görmek Ne Demek?

Kahve falında düğme görmek, söz ve bu sözün sizde yaratacağı olumlu veya olumsuz durum şeklinde yorumlanır. Düğme tek başına fazla anlam taşımamakla birlikte yanında diğer sembollerle ifade edildiğinde ancak tam bir bütünlük kazanır. Ayrıca yine yorum yaparken fincanda düğmenin nerede göründüğü de yorum için önemlidir.

Fincan kulpunun olduğu yerde düğme sembolünün çıkması aile içinde sözü dinlenen ve sözünüze itibar edilen biri olduğunuz tatlı dil ile her şeyi halledebiliyorsunuz. Ayrıca iyi niyetli ve hoşgörülü birisiniz. Saat yönünde ve aşağıda görülen düğme çevrenizde kötü söz söyleyen ve sizi bu şekilde kırabilecek arkadaşınızın olduğuna ve ondan duyduklarınız ile ister istemez üzüleceğinize yorumlanır.

Fincanın üst kısmında görünmesi ise doğruluğundan emin olmadığınız konular ile çevrenizdeki kişileri kırmaktan vazgeçip lafın peşinde koşmamanız gerekir.

Falda düğme görmek, fedakar biri olduğunuz için çevrenizde olup bitenlere karşı duyarsız olamadığınız ve bu yüzden çok fazla kendinizden ödün verip herkesi kendiniz gibi görmekten vazgeçmeniz gerekiyor. Bu ne kadar sizin kişiliğinizle alakalı da olsa kimseye kendinizden daha fazla değer vermeyin. Unutmayın bu dünyadaki en değerli kişi sizsiniz.

En verimli yaşlarınızda ve aileye en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dul kalmak sizi çok üzüyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Kendinizi çocuklarınıza adamak istiyorsunuz fakat eve bir kadın eli değmeden bu pek mümkün görünmüyor. Tecrübelerine güvendiğiniz bir arkadaşınızdan bu konuda yardım isteyeceksiniz. Hayatınızın birkaç senesi arayış içinde geçebilir fakat sonunda huzuru bulacaksınız.

Kahve falında düğme görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.