Kahve Falında Klasik Araba Görmek Ne Demek?

Kahve falında klasik araba görmek, aşk ile yorumlanır. Fakat bu aşk öyle o kadarda kolay yaşanabilecek bir aşk değildir. Çünkü her iki tarafında engelleri vardır. Çalıştıkları iş, yaşadıkları ortam hatta belki de farklı şehirlerde yaşıyor olmak ya da iş nedeni ile sürekli şehirler arası geziyor olmak gibi görüşmelerine birlikte vakit geçirmelerine engel olacak koşullar vardır. Bu durum ise bir süre sonra can sıkıcı bir hal alacaktır. Bu nedenle bu ilişkiye başlamadan önce bütün bu koşullar göz önüne alınmalı ve eğer kabul edilebilirse başlanmalı aksi taktirde iki tarafta birbirini üzecek hale gelmeden uzaklaşılmalıdır.

Falda klasik araba görmek, borçlanmaya işarettir. Bu borçlanma bir erkeğin borçlanmasıdır. Fal sahibi kendisi erkek ise bu borç kendisinin altına gireceği bir borç yüküdür. Şayet kişi evli bir kadın ise kocası bu borcu alacak olan kimsedir.

Bekar bir kadında çıkmış ise bu babası ya da varsa erkek kardeşlerinden kaynaklanan bir borç olacaktır. Bu borç bir yatırım amacı ile alınacak fakat yatırım da boşa çıkarak hem eldeki parayı kaybettirecek hem de soktuğu zor durum nedeni ile borçları ödemede sıkıntılar yaşatacaktır.

Bazı durumlarda fal sahibinin karakteri ile yorumlanabilir. Bu şeklin karakter ile ilgili yorumlaması ise kişinin evcimen, genellikle miskinliği tercih eden ama yeri geldiğinde herkesten daha çalışkan ve daha başarılı biri olduğudur. Bu kişiler genellikle son raddeye gelene kadar etliye sütlüye karışmazlar. Ama sabırları taştığında adeta bir kasırga çıkartırlar.

Kahve falında klasik araba görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.