Kahve Falında Istakoz Kıskacı Görmek Ne Demek?

Kahve falında ıstakoz kıskacı görmek, çok sağlam bir karakter ile tasvir edilir. İçi boş ise fal sahibini içi dolu ise fal sahibinin ailesinden birini temsil etmektedir. Karakterin sağlam ve güçlü olmasına dikkat çeker ve bu kişiden alınan manevi gücü de vurgulamaktadır. Diğer bir yorumda ise sağlık problemlerinin sona ererek çok sağlıklı bir döneme girileceği anlamını taşır.

Falda ıstakoz kıskacı görmek, fal sahibinin eline geçen yüklü bir miktarda parayı simgeler. Bazı yorumculara göre bir türlü inadı kırılmayan sevgiliyi de temsil etmektedir. Etrafındaki sembollere göre yorumlanabilmektedir. Örneğin bir tepe üzerinde görüldüğünde güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde iş hayatında çok iyi yerlere gelen fal sahibini temsil eder.

Eğer fal fincanının dibinde yatan bir ıstakoz görülüyorsa yapacağı akıllı yatırımlar sayesinde maddi gücünü ikiye katlayan fal sahibi ile yorumlanır. Çevresi çok geniş fal sahibinin bu çevre sayesinde tüm işlerini yoluna koyabileceğini müjdelemektedir.

Denizden gelen güzel haberlerinde müjdecisi olabilir. Eğer etrafında kuşlar görülmüş ise mutluluktan uçacağınız bir haber alacaksınız demektir. Bir sürüngen ile birlikte belirirse borçlarından kurtulup rahat bir nefes alan fal sahibinin akıllı yatırımlar yapmaya başlayacağını ve bu borçların fal sahibine tutumlu olmayı öğreteceğini simgelemektedir.

Eğer falda birden çok var ise daha önce hiç görmediği insanlar ile dolu bir mekana girerek yeni dostluklar edinen fal sahibine dalalettir.

Kahve falında ıstakoz kıskacı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.