Kahve Falında Boş Dikdörtgenler Görmek Ne Demek?

Kahve falında boş dikdörtgenler görmek, genellikle çaba anlamına gelir. Fal baktıran kişi mutlu olmayı istiyorsa çabalaması gerekir. Yani falında boş dikdörtgenler çıkan kişi bazı zorlukların üstesinden gelmek zorundadır. Boş dikdörtgenler kişinin sıkıntılı bir dönmeden geçtiğini ve işi ve ailesiyle ilgili sorunlar yaşadığını da gösterir. Yani boş dikdörtgenler pek de hayırlı değildir.

Fala bakan kişi fal sahibine zorlu dönemlerin çabalamadan geçmeyeceği ve sorunları atlatmak için mücadele etmesini tavsiye eder. Boş dikdörtgenler çabaladığımız taktirde bizi güzel olayların beklediğini anlatır.

Falda boş dikdörtgenler görmek, aslında birer uyarıcıdır. Aynı zamanda bazı davranış kurallarını da belirtir. Kahve falındaki boş dikdörtgenlerin yeri de önemlidir. Bazı yorumcular boş dikdörtgenleri iyi değerlendirir. Fincanın dibinde ise bekar kişinin karşısına aşık olacağı biri çıkabilir anlamına gelir. Fincanın yanlarında gözükürse de iyi olaylara işaret eder.

Falda boş dikdörtgenler görmek fal sahibi hakkında da bilgi verir. Falında boş dikdörtgen çıkan bir insan dediğim dedik ve karakterli bir insan olarak nitelendirilir. Aynı zamanda fal sahibinin gösterişten hoşlanmadığına ve sadelikten hoşlandığına işaret eder.

Güçlü ve samimi karakteriniz ile herkesi etkilemeyi başarıyorsunuz. Son zamanlarda nişanlınız ile aranıza bazı anlaşmazlıklar girebilir ama halledilemeyecek konular değil. Evcik hayvanları sevmemeniz ilişkinizi biraz sıkıntıya sokabilir, çünkü nişanlınız tam bir köpek hayranı. Orta yolu bulacaksınız ama kendinizi boşa üzmeyin. Davetsiz bir misafir gizli kapaklı konuşmalarla merak uyandıracak. Olaylara fazla karışmamaya özen göstermelisiniz.

Kahve falında boş dikdörtgenler görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.