Kahve Falında Tokmak Görmek Ne Demek?

Kahve falında tokmak görmek, sıkıntılı bir anlama gelir. Kahve bardağında tokmağı seçmek zordur ancak dikkatli bakıldığında anlaşılır ve kişinin başına sıkıntılar açılacağına işarettir. Genellikle uyumlu ve iyi niyetli insanlardır ve bu durumdan faydalanmak isteyen insanlar bu sembolle eşleşir.

Sizden faydalanmak isteyen kişiler olacaktır ve sizi zor zamanlar beklemektedir. Boyu büyükse fal sahibi çok büyük bir kırgınlık yaşayacaktır. Çoğu zaman bir uyarıcıdır. Kişinin yakın çevresi tarafından zor duruma sokulacağını ve dikkatli olması gerektiğini haber verir.

Falda tokmak görmek, kişinin hayal kırıklığına uğrayacağı anlamına gelir. Bir el tokmağı tutuyorsa çok güvendiği birinden kötülük görecektir. Aynı zamanda kişinin, bir sorunun çözümü için herhangi bir yere veya herhangi bir kişiye başvuracağına işarettir.

Genellikle iyi ve kırılgan insanların falında çıkan bir semboldür. Bu kişileri, kendilerini maşa olarak kullanmak isteyen insanlara karşı uyarır. İyi niyetini kullanmak isteyen bir kadın, seni aldatmak için planlar yapıyor, temkinli olmanda fayda var.

Sık sık yaşadığın unutkanlık problemini önemseyemeye başlasan iyi edersin. İhmal etmeye devam edersen bu sorun ilerde daha ciddi boyutlara taşınabilir. Heyecan ve mutluluktan kalbinin küt küt atacağı mutlu bir haber alacaksın. Bu haberle hayatın değişecek.

Çocuklarına uygulamış olduğun baskı, onlarla sürekli tartışmana sebep oluyor. Onları biraz özgür bırakman, güzel işler başarmalarına neden olacak. Yaşamış olduğun stresli ve yorucu günler sonunda dileğin gerçekleşecek. Ancak ufak bir sağlık sorunu yaşamana neden olacak. Kılık kıyafetine gereğinden fazla özen gösteren ılımlı bir bey ile tanışman, hayata bakış açının değişmesine neden olacak.

Kahve falında tokmak görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.