Kahve Falında Dosya Görmek Ne Demek?

Kahve falında dosya görmek, huzura kavuşmaya, rahata ermeye, yağmura, rızka, mutluluğa sahip olmaya, karşılıklı ilişkilerin yolanda ilerleyeceğine, kolay yoldan maddi kazancın gerçekleşeceğine, şöhret basamaklarının tırmanılacağına, kısa bir süre içinde öğrenilecek mutlu bir olayın gerçekleşeceğine, maddi kazancı yüksek olan işlerin başarılacağına, verilen sözlere bağlılığa, sosyal hayatınızda huzura ve sıhhatli bir ömrün sizi beklediğine delalet eder.

Kimi fal yorumcusu ise; kaybedilen bir işinizin ardından elde edilen başarıya, zahmet ve sıkıntıların ardından hak edilen maddi kazanca, zorlukla kazanılan helal kazanca, çok istenilen ve arzu elden maddi kazanca işaret ettiğini dile getirmektedir.

Falda dosya görmek, çok beğenilen bir eşe sahip olacağına da işaret eder. Ayrıca maddi kazancı bol olan bir iş elde edeceğine, özel hayatının çok güzel geçeceğine, mutluluğa ulaşacağına, huzur dolu bir geleceğe, getirisi bol atılımlarda bulunacağına işaret eder.

Kahve Falında Boş Dosya Görmek

Tehlikesiz bir şekilde elde edilen mala, dostlarla çok iyi geçinmeye, yararlı işlerle uğraşmaya, ikili ilişkilerde feraha, iş hayatında mevkinin yükseleceğine, hayırlı arkadaşlıklara işaret eder.

Kahve Falında Beyaz Dosya Görmek

Kısa bir zaman içinde müjdeli bir haber alacağına, arkadaşlarıyla anlayışlı ilişkiler kuracağına, prestijli insanlarla arkadaşlık kuracağına, mutlu bir ömür süreceğine, alın teriyle kazanılan temiz rızka, elde edilecek olan başarılara, sevdiği insanlarla beraber mutlu ve çok huzurlu olacağına, herkes tarafından çok sevildiğine işaret eder.

Kahve Falında Evrak Görmek

Fala bakan kişinin yorumuna göre değişen bir husustur. Tabi falda dosya görmek kadar dosyanın içinde bulunanlar, rengi ve temiz olup olmaması da önemli bir ayrıntı.

Kahve Falında Klasör Görmek

Önemli bir iş görüşmesi için çağırılmak anlamına gelir. Size iş sözü veren ancak henüz aramayan bir insan varsa yakında sizi arar. Çalışmak istediğini söyleyebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, çok uzun bir ömür yaşayacağına delalet eder. Falında dosya çıkan kişi çektiği sıkıntıların ardından huzura erecektir. Aynı zamanda yardım istediği kişinin elini uzatacağına, zorluklarla elde ettiği şöhrete, çektiği sıkıntıların ardından göreceği itibara delalet eder.

Kahve falında dosya görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.