Kahve Falında Paraşüt Görmek Ne Demek?

Kahve falında paraşüt görmek, hedef ve hayallerinize ulaşmak ne kadar zor olursa olsun sonunda bunları gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Kişinin gönlünün çok zengin olduğunu gösterir. Öyle ki bu cömertlik bazen size zarar verebilmektedir. Ancak bazı durumlarda tam tersi olarak da yorumlanır. Yani bazen bencilliğin, agresifliğin ve zenginliğin işareti de olabilir.

Falda paraşüt görmek, elinizdeki parayı kontrolsüzce harcadığınız anlamına gelir. Ancak bu duruma devam edersiniz yakında maddi anlamda zor durumda kalabilirsiniz. Bu nedenle harcamalarınızı kontrol altına almanız gerekecektir. İş ve okul hayatında ümitsiz günler yaşayabilirsiniz. Bu ümitsizlik sizi tembelliğe teşvik edebilir. ancak sizi başarıya götürecek olan daha yoğun ve istekli çalışmanız olacaktır. Tembellik ederek bu ümitsizlikten kurtulmanız çok zor olacaktır. Ailenizle de sorun yaşayabileceğinizin habercisidir. Ancak bu öfkeyi yenmeli ve ailenize beslediğiniz sevgiyi hatırlamanız gerekmektedir. Aksi halde bu öfkenin zararı sadece size olacaktır.

Aşk hayatında da yeni başlangıçlar yaşayacağınız anlamına gelir. Son günlerde birinden çok etkilenmiş olabilirsiniz ve bu kişi elinizi ayağınızı birbirine dolaştırabilir. Ancak bu etkiyi ve ilginizi o kişiye de yavaş yavaş hissettirmeye başlamanızda fayda olacaktır. Bu konuda acele etmemeniz fayda olacaktır. Çünkü değerli duygular zamanla kazanıldığı sürece anlamlı olur.

Yaşadığın kaybın acısını içinden daha yeni atıyor gibisin. Ancak sürekli yalnız kalıp, düşüncelere dalman seni karamsarlığa sokuyor bilesin. Karamsarlıktan kurtulabilmen için kendine hobi veya uğraş edinsen iyi edersin. Arkadaşların ve ailen de acılı günlerini atlatman da senin yanındalar. Yakında alacağın bir haber adeta hayatını değiştirecek. Güzel ve mutlu günler seni bekliyor.

Kahve falında paraşüt görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.