Kahve Falında Keser Görmek

Kahve falında keser görmek, yakınlarınız ile anlaşmazlığa düşmeye yorumlanır. Özellikle de aile içinde bir takım huzursuzluklar söz konusu olabilir. Diğer aile fertleri kendi aralarında anlaşamayabilirler. Bu durum size de olumsuz bir şekilde yansıyabilir. Kardeşler arasında alınganlık olabilir. Çeşitli sebepler ile kardeşleriniz ile fikirleriniz ters düşebilir ya da kendi bildikleri inandıkları veya istedikleri bir konuda çok ısrarcı olmaları yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Aile içinde sizi anlamadığını düşündüğünüz bireyler varsa ısrarcı olmanız da bazı pürüzleri beraberinde geitrir. Bu kişiler sizi dinlemiyor ve ruhunuzu daraltıyor olabilirler. Yakınlarınız ile ilişkilerinizde her ne kadar tükenmiş hissetseniz de sizin güçlü olduğunuzu söyleyen ve manevi destekte bulunan insanlar olabilir.  Sağlam karakteriniz ile sorunların üstesinden gelebilir ve aileniz ile aranızı yeniden düzeltebilirsiniz.

Falda keser görmek, iş hayatında bereketli bir döneme girdiğinize işaret olur. Bu değişim birden gerçekleşebilir ve her şey daha iyi hale gelir. İş yerinde müşterileriniz çoğalabilir ve daha çok insana emeklerinizi ulaştırabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler neticesinde eliniz rahatlar ya da uzun süredir gerçekleştirmeyi planladığınız planları hayata geçirebilirsiniz. Elinizden kaçan fırsatlar varsa bu fırsatlar yeniden sunulur ve kendiniz için yapmanız gereken şeyin farkına varılır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, başka bir yere yerleşmeye ve düzen değiştirmeye, buna mecbur kalabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimi söz konusu olduğu için başka bir yerde düzen kurulabilir. Ya da iş veya eğitim hayatınız yüzünden yeni bir yere yerleşme olasıdır. Tek başınıza bu işlerin üstesinden gelmek sizi bir hayli zorlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.