Kahve Falında Küçük Noktalar Görmek

Kahve falında küçük noktalar görmek, sosyal çevrenizin genişlemeye başlaması ve daha çok insan ile tanışmak anlamına gelir. Bu sembol falda çıkarsa, senin daha da çok kişilik karakterin hakkında bilgiler de verir. Bu durum her ne kadar insanlar arasında senin konumunu net bir şekilde belirliyor olsa bile bazen fincanın neresinde çıkmış olmasına göre de farklılıklar göstermektedir. Senin hayatından daha çok insanlar arasında ya çok sevilen ve her nereye gidersen git her zaman aynı ilgi olmayabilir. Bazen peşinden gidilen ve en çok sevilen kişi olur iken bazen de bu durumun tam tersi olabiliyor.

Seni seven insanlar her ne kadar senden bir an bile ayrı geçirmek istemiyor olabilirler. Böyle olsa bile bazen de öyle hayatında olan insanlar var ki onların sana yaptıkları yanlışlara yanlış olarak karşılık vermenden dolayı da adeta senden nefret ediyorlar. Sen de bu duruma üzülmek yerine hayatında gereksiz olan insanlar ile kötü yönlerde bile uğraşmayı hiçbir şekilde tercih etmemelisin. Unutmayın ki sen öyle bir karaktere sahipsiniz ki, ne eşin ne de benzerin var. Çevrende yer alan ufak vızıltılara da pek fazla yer vermemelisin.

Falda küçük noktalar görmek, aynı zamanda senin için gelecek olan ve hayatında ufak da olsa etkiler edecek olan haberleri de gösterir. Sen de bu haberleri gelişi güzel değerlendirmek yerine daha çok senin hayatında ne kadar önemli olan bir yere sahip olduğunu da düşünmelisin. Her şey senin için oldukça da güzel bir şekilde geçecek olduğuna yorumlanır.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde hem dargın olduğunuz hem de görüştüğünüz insanlarla bir araya gelmenizdir. Birlikte bir davette ya da başka bir aile içi etkinlikte görüşebilirsiniz. Bu durum biraz gerginlik yaratabilir.

YORUMLAR

  1. Nevin dedi ki:

    Bardganust kisminda ufak ufak noktalar