Kahve Falında Kalp Kabarması Görmek

Kahve falında kalp kabarması görmek, içinizde bir sıkıntı olması ve daralmanız anlamına gelir. Özellikle bazı konularda bir hayli endişe etmeniz söz konusu olabilir. Bir süredir sizi zor durumda bırakan bir şeyler olabilir. Bu da sürekli düşünmenize, karamsar olmanıza ve endişelerin artmasına yorumlanır. İç sıkıntılarınızın azalması için maneviyata önem vermek, dua etmek ve dertlerinizi paylaşmak hayırlı olabilir. Yakında çok fazla endişeleriniz olsa da hepsinden kurtulmanız söz konusudur.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sıkıntıya işaret eder. Falına bakılan kişinin bir iç sıkıntısı yaşadığı anlamına da gelir. Bu genellikle gönül meseleleri ile ilgili bir sıkıntı olarak yorumlanır. Bir süredir sevdiğiniz kişi yüzünden üzüntüye düşüyor olabilirsiniz. Hatta bu kişinin sevgisine karşılık alamamanız anlamına da gelir. Eğer sevdiğinden yeni ayrılmış biriyse, hala onu unutamamış olması can sıkabilir. İçinizde fırtınalar kopuyor olsa da, bunu başkalarına belli etmiyor olmakta da zorlanabilirsiniz.

Falda kalp kabarması görmek, aynı zamanda ihanetle yorumlanır. Falına bakılan kişi sevdiği tarafından bir ihanete uğrayabilir. Özellikle bu ihanetle birlikte çok üzülecek ve yasa girecek demektir. Bu ihanet ayrıca hiç da tahmin etmediğiniz bir insandan gelebilir. Ayrıca bu sevdiği kişi olabileceği gibi yakın bir arkadaş, kardeş, yakın bir akraba da olması mümkündür.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hayal kırıklığına uğramak ve üzülmek anlamına gelir. Üzerinizde nazar ya da göz de olabilir. Özellikle hane içerisinde sizi kıskanan ve çekemeyen, gözü üzerinizde olan kişiler olabilir. Bunların sizi sürekli eleştirmesi sebebi tamamen motivasyonunuzu düşürmektir. Bunun yakında anlayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.