Kahve Falında Salyangoz Görmek

Kahve falında salyangoz görmek, kendinizi daha dinç ve mutlu hissedeceğinize, size stres veren ne varsa kurtulacağınıza yorumlanır. Özellikle uzun süredir sizi strese sokan ve psikolojinizi bozan bir konuda rahat bir nefes alabilirsiniz. Belki atlattığınız zor günlerin etkisinden de rahatça kurtulabilirsiniz. Eğer sağlık sorunlarınız varsa, sıhhate erişmek olarak da yorumlanır. Özellikle yakın çevrenizde hasta birileri varsa, güzel haberler alabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yaratıcılık gerektiren bir işte kendini kanıtlamak demektir. Ya da aşk hayatınızı ilgilendiren güzel günler yaşamaya ve olumlu bir dönemde olduğunuza yorumlanır. Eğer ortak iş yapıyorsanız, ortalıklar iş ve kariyer yaşamınızda size fayda sağlayacak. Kariyerinizde önemli bir yer almanız olasıdır ve uzun süredir sizi destekleyen insanların yüzünü kara çıkarmayacaksınız.

Kahve falında salyangoz ve kalp görmek, dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkilerin aşka dönüşmesi demektir. Hatta bir süredir hoşlandığınız ya da flört ettiğiniz biri varsa, sonunda size duygularını açabilir ve bir beraberliğe başlayabilirsiniz. Fakat bir ilişkiye başlamadan önce aceleci davranmamaya özen göstermenizde fayda var. İlişkinizde uzun vadeli plan yapabilirsiniz. Ya da aşkınızı destekleyen gelişmeler söz konusu olabilir. Bir süredir üzerinizde baskı hissetmenize neden olan şeylerde rahat nefes alacaksınız. Uzun süreli ilişki yaşayanlar, sürpriz evlilik teklifi alabilirler ve düğün telaşı başlayabilir.

Falda salyangoz görmek, aynı zamanda kariyerde önemli bir ilerleme ve ruhsal sağlığın da iyileşmesi, şüphelerin son bulması demektir. Sosyal hayatınız da bir anca canlanabilir. Özellikle iş hayatınızda üst üste gelen olumsuzluklar son bulur. ve ilerleyen zamanlardan itibaren her şey yoluna girebilir. Altından kalkabileceğiniz sözler verebilirsiniz. Bu dönemde mesleki becerilerinizi sergilemeniz oldukça olumlu gelişmelere neden olacak. Aşk hayatınızdaki durağanlık da yakında son buluyor. Beklediğiniz ilgiyi görebilirsiniz, sürprizlere hazırlıklı olun.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hayatınızdaki başarılı girişimler sizi motive edecek  ve takdir göreceksiniz. Aileniz sizin başarılarınız ile gurur duyabilirler ve hatta daha cesur adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyerek, kendi kabuğunuza çekilmeniz de olasıdır. Gücünüzün farkınıza vararak, artık kendiniz bir şeyler başarmayı arzulayabilir, bunun için de önünüzdeki engellerden korkmayarak çaba harcamaya hazır hissedebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.