Kahve Falında Külot Görmek

Kahve falında külot görmek, daha sakin olmanızın sizin için daha hayırlı olacağına yorumlanır. Bu sembol çok ani tepkiler vererek etrafınızdaki insanları ürküttüğünüz anlamına gelmektedir. Ayrıca bazen aşırı tepkiler verdiğiniz için ailenizdeki insanlar bile size bir şey anlatmaktan çekinir hale gelebilirler. Kendinizi kontrol edemeyişinizin sebebini araştırmalısınız. Bu sayede problemi ortadan kaldırmaya çalışırsanız bu agresif yapınızdan da daha kolay kurtulabilirsiniz. Çünkü daha önce hiç tepki vermediğiniz konulara bile aniden çıkışlar yapıyor olmanız ortada bir sorun olduğunun habercisi diyebiliriz.

Bu sembol yeni başlangıçlar istediğinizin de habercisidir. Bunun yanı sıra falda beliren bu sembol sıkı bir değişime girmek istediğinizin de işaretidir. Fiziksel dış görünümünüzü beğenmiyorsunuz ve imajınızı çok daha farklı bir şekle büründürmek istiyorsunuz. İşe fazla kilolarınızdan kurtularak başlayabilirsiniz. Hemen ardından da tüm yaşantınızı ve hatta yaşam felsefenizi bile etkileyecek kadar büyük bir değişime girebilirsiniz.

Falda külot görmek, başka bir yorumda uzak akrabalarınızla ilgili can sıkıcı konularla uğraşmaya dalalettir. Hatta sizi ilgilendirmemesine rağmen bir şekilde dahil edildiğiniz ve yardım taleplerini geri çeviremediğiniz için bulaştığınız bu işler tüm haftanızı alabilir. Bu sorunların bir an önce bitmesini isteyeceğiniz bu süreci kolayca atlatabilmek için birkaç pembe yalan söyleyebilirsiniz. Eğer yalanlar açığa çıkarsa, akrabalarınızla aranızın açılmasına sebep olacak. Bu yalanlar ilerde daha çok canınızı sıkabileceği için söylememenizde fayda vardır.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde bir insan ile tartışmak ya da aranızın açılması demektir. Hatta bir akrabanız ile aranıza mesafe koymaya karar verebilirsiniz. Onun bazı sözleri sizi kırabilir ya da davranışları bencilce gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.