Kahve Falında Leylek Ağzında Bebek Görmek

Kahve falında leylek ağzında bebek görmek, birinden gelecek sözler ile çok şaşıracağınıza yorumlanır. Bu sembol ağzı laf dolu bir misafiriniz olacağına işarettir. Bu kişinin ufak tefek iğneli sözlerle size imalarda bulunmaya çalıştığını sezdiğiniz bu kişinin niyetini anlamanız uzun sürmez. Bu sebeple bu insan ile aranıza mesafe koymak en hayırlısı olacaktır. Yoksa ailenizi karıştırabilir. Aile fertleri arasında husumet çıkarması da olasılıklar arasındadır.

Bazı olayları tek taraflı ve yanlış kişilerden dinlediği için sizi rencide etmeye çalışan misafirinize hiç unutmayacağı bir ders vereceksiniz demektir. Tüm bu olan bitenin aslını sizden dinlediği zaman çok utanıp, özür dileyecek olan bu misafir biraz tadınızı kaçıracak. Ancak sonu sizin için hayırlı olacaktır.

Falda leylek ağzında bebek görmek, aynı zamanda eğitim seviyesi yüksek bir kişiliği gösterir. Hanenize girecek olacak bu kişi sayesinde hiç fikir sahibi olmadığınız konularda bile aydınlandığınızı hissedeceksiniz. Son günlerde herkesin ona bir şeyler danışıyor olması ve sözünden çıkmaması biraz kıskanmanıza yol açabilir. Ancak ona yakın olarak ufkunuzu genişletmesinden kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Fal tabağında bu sembolü görmek, genellikle ilişkilerinizi daha dikkatli yürütmeniz gerektiğine yorumlanır. İlk başlarda olayın büyüsüne kapılarak hemen ciddi düşünebilirsiniz. Ancak daha sonra size uymayan yönleri keşfettiğinizde geri dönüş yapmak zor olacaktır. Çıkmaz sokaklara dalmadan önce yolları iyi araştırmakta fayda vardır. Böylece daha sonradan pişmanlıklar yaşanmasın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.