Kahve Falında İçi Dolu Dörtgen Görmek Ne Demek?

Kahve falında içi dolu dörtgen görmek, agresif bir dönemde olduğunuzu ve sevdiklerinizle sorunlar yaşayacağınızı gösterir. Siz farkında olmadan bir yakınınızı üzeceksiniz ancak bunu bir müddet sonra fark edeceksiniz. Bazen de mezarı çağrıştırır.

Birden fazla ise bir kabristanı simgeler. Bu kabristan fiziken ölenler olabileceği gibi sizin hayatınızdan çıkardığınız kişi sayısını da simgeleyebilir. Zeka küpü birini çağrıştırır ve bu sizin çocuğunuz olabilir. Eğer çocuğunuz okulunda başarı bir öğrenci ise size bu müjdeleniyor olabilir. Bu çocuk ileride ülkeye şekil verecek büyük makamlarda olacaktır.

Falda içi dolu dörtgen görmek, bazen de kitapları simgeler. Siz çok kitap okuyan birisisiniz ve fırsat buldukça boş anlarınızı kitap okuyarak değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca gören kıza talip var demektir. Bu talip boylu poslu yiğit bir delikanlı olacaktır. İlk görüşte sizi etkileyecek aranızda bir etkileşim olacaktır.

Bazen de para destelerini gösterir. Kişi usulsüz bir işe karışmıştır ve haksız kazanç elde etmiştir. Bir miras paylaşımı söz konusu olacağını da gösterebilir. Dikdörtgenin büyüklüğü size düşecek olan hissenin miktarı hakkında bilgi sunacaktır.

Kişinin yeni bir hayata adım atmak üzere olduğunu gösterir. Bu kişi işe evini değiştirmekten başlayacaktır. Yeni eve geçme planları hazırlıyordur. Sizin keskin sınırları olan bir insan olduğunuzu gösteriyor. Sizin için başkasının ne dediğinin bir önemi yoktur siz hep bildiğinizi okuyan birisiniz.

Kahve falında içi dolu dörtgen görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.