Kahve Falında Sıkıntı Görmek Ne Demek?

Kahve falında sıkıntı görmek, hanenizin üzerinde bir süre dolaşacak kara bulutların habercisidir. Yaşadığınız bazı olayları artık içinizde tutamadığınızı ve hakkınızı aramak için harekete geçeceğinizi gösterir. Yıllardır sizin vazifeniz olmadığı halde ekstradan bir sürü iş yapıyor olabilirsiniz. Ancak gelecek günlerde bu duruma isyan edecek ve gemileri yakarak işinizi kaybetmenin eşiğine geleceksiniz.

İş arkadaşlarınız arasında yaşanan bazı problemlerin sonuçları sizi de olumsuz anlamda etkileyebilir. Yaşayacağınız problemlerden dolayı bir süre izin alıp kısa bir tatile çıkmanız gerekebilir.

Falda sıkıntı görmek, aile içi problemlere de işaret eder. Eşler arasında yaşanacak ve telafisi çok zor olacak problemleri sembolize eder. Ayrıca ergenlik döneminde çocuğu olanlar için bu çocuklarıyla aralarında yaşanacak büyük anlaşmazlıkların habercisidir.

Ruya tabir

Hırçın evlada, sorumsuz eşe ya da ebeveyne işaret eder. Kısa sürecek problemlerin ardından yaşanacak geçici mutluluklar olarak da yorumlanır. Örtbas edilmiş sorunların toplu bir şekilde açığa çıkması ve çözülemeyecek hale gelmesidir. İyi insanların kötü ve ihanet düşünen insanlarla muhatap edilmesi, bundan dolayı da çeşitli problemlerin yaşanmasıdır.

Kısıtlı imkanlarla girişeceğiniz biri ş büyüyerek size harika bir maddi kaynak haline dönüşecek. Güven duyduğunuz bir insana birkaç sır vereceksiniz ama dikkatli olun etrafta sizin açığınızı kollayan dost görünümlü düşmanlar var. Bağlanma korkunuz yeni bir ilişkiye başlamanızı sürekli engelliyor ama eski kocanızı tamamen unutmak için başka birine çok ihtiyacınız var.

Kahve falında sıkıntı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.