Kahve Falında Siyah At Görmek Ne Demek?

Kahve falında siyah at görmek, fal sahibinin dengesiz bir arkadaşlık kuracağına işaret eder. Bir türlü ne yapacağını ve nasıl davranacağını kestiremeyen fal sahibi bu arkadaşlıktan kısa sürede sıkılacak ve uzaklaşmak isteyecektir fakat aslında asıl sorun karşıdaki insanın yardıma ihtiyacının olmasıdır. Eğer fal sahibi bir insanın hayatına dokunmak istiyorsa onunla mutlaka doğru bir şekilde iletişime geçmeyi denemelidir.

Falda siyah at görmek, bir diğer anlamı ile fal sahibine yapılacak olan gizli bir iyiliğin simgesidir. Bu iyilikten haberi olmayan fal sahibi öğrendiğinde biraz mahcup olacaktır fakat bu iyiliğin altında kalmayacaktır.

Eğer fal fincanının dip kısmında ufak bir siyah at sembolü belirmiş ise eğlenceye aşırı şekilde düşkünlük olarak ifade edilir. Bu düşkünlük fal sahibinin maddi durumuna ağır yaralar verebilir o yüzden dikkatli olunmasında fayda vardır. Eğlenmenin dozunu kaçırırsa sadece kendine değil ailesine de maddi anlamda zarar verecektir.

Eğer fincanın ağız kısmına doğru beliren bir siyah at sembolüne rastlanıyorsa en kısa zamanda para kazanmanın bir yolunu bulması gereken fal sahibiyle yorumlanır. Fal sahibine bazı konuların acilliğini ifade etmesinin yanı sıra, manevi olarak destek istemesi gerektiğini de vurgular. Birçok konuda henüz çok fazla bilgi sahibi olmayan fal sahibi, bilen insanlardan manevi destek alarak ilerlerse çok daha başarılı olacaktır. Burnunun dikine gitmek gibi bir hataya düşmek fal sahibine göre değildir.

Fal tabağında belirmiş görünüş olarak yaşlı ama ruhen çok genç bir insan ile tabir olunur.

Kahve falında siyah at görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.