Kahve Falında Damper Görmek Ne Demek?

Kahve falında damper görmek, zorluklara karşı göğüs gererek hayalini kurduğu huzura tabir edilir. Güçlükler içinde kazanılan paraya, cefa çektikten sonra hak edilen daha iyi bir işe, aile saadetine ve azmettiği temiz paraya işaret eder.

Falda damper görmek, bir diğer yoruma göre sıkıntı sonrasında kavuştuğu rahata, yenilgiden sonra ulaşıldığı yüklü kazanca, meşakkatle beraber hayal ettiği daha iyi bir hayata, uzun süredir uğraş verdiği ve çoktandır özlediği iyi bir geleceğe, sıkıntılara göğüs gelerek hak ettiği haysiyete ve can sıkıntısından sonra elde ettiği mutluluğa delalet eder.

Yakın bir zamanda karşınıza birinin çıkacağına ve bu kişiden oldukça fazla etkileneceğinize ve belki de uzun soluklu bir ilişkiye kapılarınızı açacağınıza yorumlanır. Aile içinde huzurlu ve mutlu günlerin sizleri beklediği hatta uzaktan ama aileden birinden hiç tahmin etmediğiniz atılımlarda bulunduğunu duyup çok mutlu olacaksınız.

Bir takım başarısızlıklarınızdan sonra elde ettiğiniz az olan kazancınızı daha da arttırmak için çalışacağınızı gösteriyor. Çektiği sıkıntıların artık son bulacağına ve bu sıkıntıların meyvesini tek tek alacağına ve laik olduğu rahat hayata kavuşacağına yorumlanır.

Yakın zamanda çok istediği iş yerinden iş teklifi alacağına ve hiç düşünmeden bunu kabul edeceğine yorumlanır. İşinde verdiği emeklerinin bir şekilde kaybolmayacağına ve işlerinde oldukça yüksek yerlere gelmek için çok çabalayacağına ve sonunda istediği mertebeye yükseleceğine delalet eder. Özlediği beceriye tabir edilir.

Çoğu zamanda büyük değişimlerin bizi beklediği bir simge de olabiliyor. Uzaktan seven ve sürekli sizinle konuşmak için fırsatlar yakalamaya çalışan ama bir türlü buna rağmen açılamayan bir kişiye işarettir. Büyük bir ihtiyacınızı karşılamak yada büyük bir girişimde bulunmak için ailenizin desteğini almak için büyük bir konuşma yapacağınıza işaret eder. Çevrenizden olan bir kişiden yardım isteyerek umduğunuz berekete daha çok tabir edilir.

Kahve falında damper görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.