Kahve Falında Güvercin Görmek

Kahve falında güvercin görmek, sevdiklerinizden gelen bir havadis karşısında hem çok mutlu olmak hem de çok heyecanlanmak demektir. Uzakta yaşayan ve özlem duyulan biri varsa bu kişi size haber gönderebilir. Sevgilisinden ayrılan biri sevdiği insandan haber alabilir. Gelen bir haber ile birlikte neşeniz artar ve özlemler son bulur. Artık sevdiğiniz insanlar ile bir araya gelebilirsiniz. Bir yere yapmış olduğunuz başvuru varsa bu başvuru kabul olabilir. Örneğin bir işe başvuru yapan kişiler başvurdukları işten onay haberi alabilirler veya iş teklifi de alabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda bir süredir aranız açık olan veya fal sahibinin yanlış anlaşıldığı bir konuda her şeyin düzelmesine yorumlanır. Gerçekler ortaya çıkar ve küslükler biter. Size gönül koyan birinin gönlünü alabilirsiniz. Sevdiği insan veya eşinizden bir sürpriz haber de alabilirsiniz. Sizin çok istediğiniz bir şeyi yapabilir. Sevdiklerinizden çok özel sürprizler ile karşılaşabilirsiniz.

Falda güvercin görmek, erkek ve kadınlar için farklı manalara gelebilir. Bir erkek için bu fal tatlı dilli bir bayana yorumlanır. Bekar iseniz hoş sohbeti olan bir bayan ile tanışabilirsiniz. Bu fal bir kadın için sevdiklerinden övgü dolu sözler haberler gelmesine yorumlanır. Sizden ilham alan ve örnek alıp takdir eden kimseler olabilir.

Kahve Falında Kanatlarını Açmış Güvercin Görmek

Çok istediğiniz bir şeyin gerçek olmasına ve dileklerin kabulüne yorumlanır. Gizli bir sevdası olan kişiler sevdikleri insana kavuşabilirler. Sevdiğinden ayrı kalanlar ile sevdikleri insan ile özlem giderebilirler. Sevilip değer görmenin mutluluğu yaşanır.

Kahve Falında Güvercin Yumurtası Görmek

Arkadaş ortamınızda çok saf ve temiz yürekli insanların varlığına yorumlanır. Sizi seven ve değer veren dostlarınız artar ve iyilikler görülür. Sosyal çevrenizden hayırlı haberler kulağınıza gelebilir. Yarım kalmış hayaller varsa da bu hayalleriniz gerçeğe dönüşebilirler.

Kahve Falında Beyaz Güvercin Görmek

İlişkisi olmayan biri için hayırlı bir talip anlamına gelir. Temiz duyguları olan biri hayatınıza girebilir ve o kişiyi gördükten sonra bu benim evleneceğim insan diyebilirsiniz. Ayrılan kişiler ise yeniden barışabilirler. Dostlarınız ile kırgın iseniz aranızdaki buzlar erir.

Kahve Falında Güvercin ve Kalp Görmek

Genellikle gönül kırgınlıkları yaşadığı bir konuda hayırlı haberler almak ve gerçekleri öğrenmek demektir. Sevdiğiniz insan ile aranızdaki sorunlar çözülür. Evlilik yolunda hayırlı gelişmeler olur. Evli olanlar için eşleri ile mutlu huzurlu bir yuvanın habercisidir. Ev huzurunu kaçıran kimseler hayatınızdan uzaklaşırlar. Bekar olan biri için hoşlandığınız kişiden haber almak demektir.

Kahve Falında Yuvasında Oturan Güvercin Görmek

Yaşanılan bir haksızlık varsa bitmesine ve evinizde huzur berekete yorumlanır. Sofranızda rızık ve bereket çoğalır, aile fertleri rahat geçinir. Eğer işsiz biri varsa bu kişi iş bulur. Ailenize gelen haberlerden sonra içiniz rahat eder.

Kahve Falında Öpüşen Güvercin Görmek

Aşk hayatınızda huzurunuzu kaçıran ve sevdiğiniz insan ile aranıza giren birinin aradan çekilmesine yorumlanır. Sevenler kavuşurlar ve eskisinden daha özlem ve aşk ile bir araya gelirler. Sevdiğiniz insan uzakta yaşıyor ise aradaki engeller biter ve bir arada yaşamaya başlayabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içinde hoş sohbet ve muhabbet ortamlarının olmasına ve hayırlı bir olay için bir araya gelmeye yorumlanır. Evinizde misafir ağırlayabilir, düğün dernek telaşı içine girilebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.