Kahve Falında Sinek Kuşu Görmek Ne Demek?

Kahve falında sinek kuşu görmek, genel itibari ile fal sahibinin aşk yaşamına işaret etmektedir. Falına bakan kişinin çok sevdiği birinin olduğuna yada fal sahibini seven ama ona açılamayan veya yeni hayatına birinin gireceğine ve bundan dolayı da bu sembol fal sahibine müjdeli haberi vermek için kendini göstermiştir.

Falda sinek kuşu görmek, yeni girmiş olduğunuz iş hayatınızda çok başarılı olacağınıza ve bu başarıdan da herkesin çok fayda sağlayacağına yorumlanır. Ayrıca da bir diğer yoruma göre de fal sahibin son dönemlerde canının çok sıkkın olduğuna ve bu durumdan çıkmak için arayışlar içinde olduğuna tabir edilir.

Okul hayatında veya iş hayatında başarın müjdesi olarak değerlendirilir. Bununla birlikte yakın arkadaşınız tarafından aldatılacağınıza, sizlere her konuda yalan söyleyeceğine ve oldukça hilebaz biri olduğuna işaret etmektedir. Bundan dolayı arkadaşlık edeceğiniz kişileri seçerken bir tık daha dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerektiğine yorumlanır.

Daha önceden yaşanmış olan bir mutsuzluğa, üzüntüye, kedere yada yakın zamanda yaşanacak olan kötü bir olayın habercisi olarak yorumlanır. Fal sahibinin içini bunaltacak kadar büyük içsel bir sıkıntının içine gireceğine ve bu sıkıntıdan kurtulmak için çok uğraşması gerektiğine yorumlanır.

Sinek kuşu daha çok yaşanacak olan mutluluğa ve aynı zamanda yaşanacak olan bir çelişkiye ve bunların ardından da oluşacak olan tatsız olaylara işaret eder.

Kahve falında sinek kuşu görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.