Kahve Falında Dümen Görmek Ne Demek?

Kahve falında dümen görmek, bir projenin başında olduğunuzu, bir organizasyonu başarıyla yönettiğinizi gösterir. Dümen sembolü gücü, kudreti, asaleti temsil eder. Falda dümen görmek ilim konusunda çok başarılı olduğunuzu, doğru yolda ilerlediğinizi ve güvenilir bir kişi olduğunuzu gösterir. Bu dönemde iş hayatınızda büyük başarılar elde edebilir ve yeni teklifler alabilirsiniz. Kariyerinizin hızla yükseleceğinin habercisidir. Bu yükseliş dolayısıyla maddi kazancınız da ciddi anlamda artacaktır. Maddi anlamda elde ettiğiniz kazanç sonunda kendi işinizi kurmayı bile düşünebilirsiniz.

Falda dümen görmek, aşk hayatınıza olumsuz etki eder. Sevgiliniz ya da eşinizin sizi aldatabileceğini ve bu nedenle sıkıntılı günler geçirebileceğinizi gösterir. Bazı sembollerle birleşince maddi anlamda kayıplar yaşayabileceğinizin işareti olarak yorumlanır. Bu dönemde hayatınız daha sade devam edecektir. Bu sıkıntılar içinde biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi ile bütün sıkıntılarınızı unutabilir ve ona aşık olabilirsiniz. İstek ve hayallerinizin gerçekleşeceğinin, güzel günler geçireceğinizin habercisidir. Üzüntü, dert, tasa, keder ve fakirlik sembolü de olabilir.

Yakında çok sevdiğiniz biri ile ilgili kötü bir haber alabilirsiniz. Bu bir hastalık haberi olabileceği gibi kaza haberi de olabilir. Bu durum sizin için gerçekten üzücü olabilir ve kafanızı dağıtmak için kendinizi daha çok iş hayatınıza verebilirsiniz. Bu şekilde kendinizi iş hayatınıza vermeniz daha başarılı olmanızı sağlayacak ve devamında kariyerinize de olumlu şekilde yansıyacaktır.

Kahve falında dümen görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.