Kahve Falında Anka Kuşu Görmek

Kahve falında anka kuşu görmek, başka insanların fesatlıkları ve ortaya attıkları laflar yüzünden sizin canınızın sıkılacağına yorumlanır. Bu sembol sizlere atılacak olan iftiraları, dedikoduları ve bunun peşinde gelen oldukça can sıkıcı günleri işaret etmektedir. Falına bakılan kişinin en sevdiği ve gerçekten değer vererek hayatınızın en değerli köşesine yerleştirdiğiniz kişinin gerçek yüzünü görebilir. Bu sevdiğiniz ve sizin için önemli olan insan aslında olması gerektiği gibi kendini göstermiyor olabilir.  Bu gizemli durum sizlere büyük zararlar verecek.

Falda anka kuşu görmek, insanlara olan güven probleminiz ve herkese sırlarınızı kolay bir şekilde açamayışınızı da simgeler. Başkalarınıza zamanında bir şeyler anlatmış oluşunuz da sizler için büyük sıkıntıların gelmesine zemin hazırlıyor olabilir. Kulağınıza gelecek olan sizler ile ilgili İftiralar ile birlikte sizlerin bitiş noktası olduğunu işaret ediyor. Ancak eğer sizler çevreye kulak vermek yerine kendinizi temize çekmek için uğraşırsanız, bu sayede kendinizi çok daha hızlı şekilde toparlayabileceksiniz.

Kahve falında anka kuşu çıkması, falına bakılan kişi için bir yandan da kötülüklerin sizlerin peşinde gelmesinin en büyük etkeninin hayatınızda yer alan insanlar olduğunu gösterir. Özellikle etrafınızdaki herkesin karakterini ve huyunu kendiniz gibi görüyor olmanızdan kaynaklanmaktadır.

Biraz daha çevreyi dikkatli kontrol etmelisiniz. Ayrıca insanların da kötü niyetleri içerisinde barındırıyor olabileceğini anlarsanız, bu sayede kendinizi daha rahat koruyabilirsiniz. Şu günlerde eğer kendinizi korur iseniz hayatınız boyunca da mutlu olacaksınız demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.