Kahve Falında Evlilik Görmek Ne Demek?

Kahve falında evlilik görmek, bir kişinin falında çıkabilecek en kısmetli şeylerden biridir. Bu açık sembol yakın zamanda bir birleşme yaşanacağı anlamına gelir. Eğer birlikte olduğunuz biri varsa onunla ilişkiniz tamamına erecektir.

Yalnız olan ve kahve falında evlilik figürleri çıkanlar ise yakın zamanda biriyle tanışacaktır. Bu tanıştıkları kişiyle hızlıca ilerleyen bir ilişkileri olacak ve sonucu da yine evlilikle sonlanacaktır. Eğer falda düğünü simgeleyen bir işaret çıkmazsa evliliğin yalnızca nikah veya bir aile içindeki yemek şeklinde olabileceği de düşünülür.

Falda evlilik görmek, annelerin ve büyükannelerin falında da çok sık çıkar. Çocuklarının ya da torunlarının mürüvvetini görmeyi bekleyen kişiler için bu fal bir müjde taşıyor denebilir. Falınızda evlilik çıkması yakınınız olan çok sevdiğiniz birini gelinlik veya damatlık içinde görme vaktinizin yaklaştığı anlamına gelir.

Bu kahve falı, bir ailenin çıkmasını en çok bekleyeceği faldır denilebilir. Eğer küçük yaşta birinin falında evlilik çıkarsa da aile büyüklerinden birinin evliliği yakın anlamına gelir. Bu kişi bir abla, ağabey ya da kuzen olabilir.

İş yerinde geçireceğiniz ufak bir kaza sonucu ayak bileğinizi bir süre kullanamayabilirsiniz. Evde istirahat etmek size ruhsal olarak da çok iyi gelecek ve eşinizle önemli bir mevzu hakkında konuşma fırsatı bulacaksınız. Böylelikle kafanızı karıştıran her şeye bir cevap bulmuş olacaksınız. Çocukların büyüdüklerini kabullenseniz iyi olur. Hatta biri yuvadan uçmak üzere haberiniz olsun.

Kahve falında evlilik görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.