Kahve Falında İp Görmek Ne Demek?

Kahve falında ip görmek, uzun süredir birlikte olduğunuz ancak bir türlü bağlanamadığınız birine, ileride gerçekleşecek bir hadise ışığında hiç kopmayacak kadar bağlanmanıza delalet eder. Bu bağlanmanın tek taraflı olmaması ilişkinizin ömrünün çok uzun süre devam edeceğinin işaretidir.

Eğer görülen ip örgü şeklindeyse, sizi ve ilişkinizi kıskanan kimi insanların yaptıkları her ne olursa olsun aranızdaki bağın sımsıkı olması sayesinde yapmak istedikleri hiçbir şeyi başaramayacaklarının göstergesidir.

Eğer görülen ip, ince ve örgüsüzse bu ilişkinizin kötü biteceğinin değil aksine yapılan küçük hatalar ile ayrılmayı düşünseniz bile aranızdaki kopmaz bağdan dolayı sadece sarsıntılı geçeceğinin belirtisidir.

Falda ip görmek, yalnızca aşk hayatınızda değil, iş hayatınızda da önemli olaylara delalettir. İp uzunsa çalıştığınız işte atacağınız önemli adımlar sizi daha da ileriye taşıyıp mutlu olmanıza işaret eder. Bu hem aşk hayatınızı çok olumlu yönde ilerlemesine hem de aile içindeki ve çevredeki konumuzun yerinde sizi bir kademe daha ileriye taşıyacaktır.

Kısa ve örgülüyse çıkmak istediğiniz bir yolda karşılaşacağınız çetrefilli hadiselerin habercisidir. Çıkacağınız yol bir şehre yolculuksa bu yolculukta çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Eğer çıkacağınız yol ileri ki hayatınızı ilgilendiren bir yol ise vereceğiniz önemli kararlar da iyi düşünmeniz ve doğru kararlar almanız gerekir.

Genel olarak iyi olacak olaylar ile tabir edilir. Fal sahibinin gerek aşk hayatında gerekse iş hayatında vereceği kararlarda ehemmiyet göstermesi, ileride yaşayacağı iyi kötü olayların süresini belirlemektedir. Kişinin bu yolda vereceği doğru kararlar mutlu bir geleceğin habercisidir.

Kahve falında ip görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.