Kahve Falında Çuval Görmek Ne Demek?

Kahve falında çuval görmek, genel olarak iyi olarak yorumlanır. Bazı fal yorumcuları tarafından maddiyata, bazıları tarafından aşk yaşamına, bazılarına göre de hayattaki sırlara işaret ettiği söylenir.

Falda çuval görmek, çoğu zaman hayatta sahip olduğu sırları ile özdeşleştirilir. Büyüklüğü sırların fazla ya da az olması ile ilişkilendirilirken, ağzının açık ya da kapalı olması ise sırların ortaya dökülme durumu ile alakalıdır. Ağzı kapalı ise genellikle sırlarının tıpkı olmasını istediği gibi, onun istediği zamana kadar saklı kalacağına işarettir. Bazı durumlarda ise kişinin bir takım sırların sorumluluğunun altına gireceği olarak ifade edilir.

Fincanda telvelerin oluşturduğu şekiller arasında ortaya çıkan kişinin yakın çevresi tarafından bir takım sırlara tabi tutulacağı ve kişinin bu sırları saklı tutabilmek için büyük bir çaba sarf edeceği söylenir. Aynı zamanda kişi bu sırların sorumluluğu ile birtakım sıkıntılı durumlar yaşayabilir. Fakat gösterdiği özveri ile kısa sürede altından kalkacak ve sırlarını aldığı kişi tarafından ömür boyu minnetle anılacaktır. Bunların yanı sıra bazı durumlarda da kişinin aşk yaşamı ile eş tutulur.

Ağzı kapalı ve büyük ise yaşanmış güzel günlerle dolu bir geçmişi olduğunu fakat bazı durumlardan dolayı onları unutmaya çalıştığını gösterir. Fakat ne kadar geçmişi silmeye çalışsa da başarılı olamamaktadır. Bazı arka planda kalmış falcılara göre ise, maddiyat demektir.

Boyutu miktarında para elinize geçecek ve başarılı günler sizi bekliyor demektir. Bununla beraber eğer ağzı açık ve içi dolu olmayan oluşmuşsa bu da, elinizdeki parayı boş işler için harcayacağınız ve tabiri yerindeyse har vurup harman savuracağınız anlamına gelmektedir.

Kahve falında çuval görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.