Kahve Falında Uçan Balık Görmek Ne Demek?

Kahve falında uçan balık görmek, önceden yaptığınız fakat karşılığını alamadığınız işlerinizin meyvesini kısa süre içinde toplamaya başlayacağınızı gösterir. Bir kişinin çok istediği ne varsa gerçekleşeceği söylenir. Öğrenciler için bu yurt dışı eğitim fırsatı ya da master olarak da ifade edilebilir. Yeni başlangıçların habercisi ve yeni kısmet kapılarının göstergesi olabilir. Fal fincanında çıkan balık genellikle kısmet habercidir.

Falda uçan balık görmek, genellikle çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza delalet eder. Hiç ummadığınız anda size yeni bir kazanç kapısı açılabilir ya da yüklü bir mirasın sahibi olabilirsiniz. Kısmetlerinizin çoğaldığı bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmeli ve birikimlerinizi doğru yönlendirmelisiniz.

Size sevgi ile yaklaşmaya çalışan kişilerin farkına varmalısınız. Çok mutlu olacağınız, parlak bir geleceğiniz olacağını simgeler. Elinize hiç ummadığınız bir anda oynadığınız şans oyunlarından yüklü bir miktar para geçebilir.

İyi niyetin ve dürüstlüğün sayesinde edinmiş olduğun güzel dostluklar, yaşadığın bu zor günleri kolay atlatmanı sağlayacak. Hayatın en acımasız yanını gördüğün bu günlerin 3 vakte kadar sona eriyor. Hayatının her alanında etkili olacak ikinci baharı yaşamana çok az kalmış görünüyor. Aklındaki niyeti gerçekleştirmek için en doğru zamandasın, bir an evvel harekete geç.

İstek ve arzularının gerçekleşeceği, bereketi, huzuru bol bir döneme giriyorsun. Yaşadığın bütün kötü günler geride kalıyor. Beklemediğin bir zamanda şansın yükselecek ve bu durumla birlikte büyük başarılar elde edeceksin. Çocuklarından birinin elde edeceği bir başarı hepinizi gururlandıracak. Eşinin aniden hastalanması ile büyük panik yaşayacaksınız ama kısa sürede eski sağlığına kavuşacak.

Kahve falında uçan balık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.