Kahve Falında Zürafa Görmek Ne Demek?

Falda Zürafa Görmek

Kahve falında zürafa görmek; kendini beğenmiş ve herkese yukarıdan bakan bir insana işaret eder. Bu kişi fal sahibinin kendisi de olabilir. İnsanlara karşı kendini bu kadar üstün görmek, falına bakılan kişiyi ilerleyen günlerde üzücü olayların beklemesine sebebiyet verebilir. Çevresi tarafından eleştiri yağmuruna tutulabilir.

Falda zürafa görmek; duygusal boşluğa ve yalnızlığa da işaret eder. Dostlarınızın ve yakınlarınızın sizden uzaklaşarak, araya mesafe koyması sizleri bunalıma sürükleyebilir.

Kahve fincanında zürafa anlamı; bazı yorumcular tarafından fal sahibinin çok kırılgan bir yapıya sahip olduğuna, bu nedenle de her şeye çabucak alındığına işaret eder. Bu yüzden yakınlarınız sizinle iletişim kurmakta bile zorluk çekebilirler. Fazla duygusal olmanız, sizi yalnızlığa sürükleyebilir.

Kahve falında zürafa boynu görmek; mertebenizin yükseleceğine işaret eder. Bekar olan kimselerin aşk hayatlarında önemli gelişmeler olabilir. Hoşlandıkları biri ile tez zamanda iletişime geçebilirler. Evli olanların ise ailelerine karşı merhamet duyguları kabaracaktır. Şu günlerde çocuklarınıza ve eşinize karşı daha duygusal yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Duygularınızın bu kadar yoğun olması, aile bireylerini rahatsız edebilir. Özellikle eşinizin bu duruma canı çok sıkılabilir.

Kahve falında zürafa ne demek?” diye merak edenler, şu sıralar hayat arkadaşlarının canını sıkacak duygusal hareketlerden kaçınmalılar. Aynı zamanda bu sembol çevrenizde olup biten her şeyi net bir şekilde gördüğünüze, iyi bir gözlemci olduğunuza yorumlanır. Daha dikkatli olmanız, bazı konularda hemen tedbir almanızı kolaylaştıracaktır.

Kahve falında zürafa görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.