Kahve Falında Yıldız Kayması Görmek Ne Demek?

Kahve falında yıldız kayması görmek, fal sahibinin hayatında eğlenceden önce iş anlayışının geçerli olduğunu haber verir ve bunun yanlış olduğunu simgeler. Çalışma hayatı ve maddi kazancı gayet iyi olan fal sahibi yeterince eğlenip gülmezse ve sevdiklerine vakit ayırmazsa ilerde kendini bir anda yapayalnız bulabilir.

Fakat fincanın ağız kısmında beliren yıldız kayması fal sahibinin çok yakın zamanda bu durumu telafi ederek sevdiklerinin gönlünü alacağını gösterir.

Falda yıldız kayması görmek, bazı fal yorumcularına göre aşka büyük önem veren bir kişiliğin temsilcisidir. Bu kişi fal sahibi ise yıldız kayması sembolü fal fincanının dibinde belirecektir. Eğer fal sahibi aşık olmuşsa dünyayı sevdiğinin ayaklarına sermeye hazırdır. Gözü başkasını asla görmeyecek ve sevdiği insan ile her türlü zorluğa göğüs gerekecektir. Eğer fal sahibi evli ise yıldız kayması sembolü fal sahibinin eşine ve ailesine güçlü bağlar ile bağlı olduğunu gösterir.

Bir diğer anlamıyla yeniden alevlenen bir ilişkinin habercisidir. Fal sahibine enerji ve mutluluk getirecek bu ilişkinin uzun sürmesi aralarındaki iletişime ve dürüstlüğe bağlıdır. Etrafındaki semboller ile birlikte de yorumlanabilmektedir. En mükemmel yorumu yapabilmek için yıldız kayması falda konumlandığı yer kadar etrafındaki ayrıntıları da doğru bir şekilde yorumlayacak bir falcıya müracaat edilmelidir.

Fal yorumcusunun fal sözlüğü hakkında derin bilgisi olması gerekir. Aksi takdirde yıldız kayması sembolünün derin anlamları yorumlanamaz. Fal tabağında etrafında ay beliren bir çok hayırlı ve bereketli bir iş için ilk adımı atan fal sahibine dalalettir.

Kahve falında yıldız kayması görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.