Kahve Falında Ecel Görmek Ne Demek?

Kahve falında ecel görmek, genelde sembol olarak tabut veya Azrail’in elindeki orak sembolleri ile görülür. Falında bu simgeler çıkan kimse yakın bir zamanda büyük bir sıkıntıyla karşılaşacak ve uzun süren bir mücadeleye girecek demektir. Bu süreç uzun ve yıpratıcı bir süreçtir ve bu dönem boyunca dikkatli davranması ve fikrine güvenebileceği kişilerden yardım alması gerekir. Bunun yanı sıra evinde veya yakınında, tanıdığı hasta biri varsa onunla ilgili bir ölüm haberi de alabilir.

Falda ecel görmek, çok farklı anlamlara gelebilir çünkü yanı sıra bu simgelerin etrafındaki şekiller de dikkate alınmalıdır. Örneğin; hasta bulunan bir evde çıkan ecel simgesi ölüme değil hasta ile ilgili bir başka sıkıntıya ya da yanlış tedavi dolayısıyla hastanın iyileşememesine de yorumlanabilir. Bu kişi tanıdığı ya da yakınında olan biri olmak zorunda değildir.

Haber uzaktan veya dolaylı bir şekilde de alınabilir. Bazı yorumculara göre ise yalnızca hatalık ya da ölüm anlamı taşımaz, yalnızca maddi veya manevi ağır bir sıkıntı yaşanacağına da işaret edebilir. Ancak yaşanacak bu sıkıntı üzerinde üzüntü ve strese bağlı olarak yakalanabilecek fiziksel ya da ruhsal hastalıklara da sebep olmaktadır. Bu durumda gücünü ve dirayetini koruması gerektiğinde mutlaka destek alması gerekmektedir. Günümüze kadar birçok farklı şekilde yorumlanmıştır.

Bu yorumların aksine bazı yorumculara göre de çok güzel bir haber alacağına işaret eder. Bu haber beklenmedik birinden gelip, bir sorun karşısında çözüm üretmeye dair veya yeni bir iş imkânı, ev değişikliği, yeni bir yatırım, eve alınacak yeni bir eşya, bir tatil ya da daha köklü bir değişim sağlayacak bir fırsata işaret edebilir.

Bu durumda kişinin yapması gereken kararlarını doğru vermeli ve heyecana kapılmayıp sağlam adım atmalıdır. Bu noktada yaptığı seçim tatmin edici olup sonu hayırsız çıkabilir. Bu yüzden fırsat ne kadar iyi görünürse görünsün düşünerek karar vermekte her zaman fayda vardır.

Kahve falında ecel görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.