Kahve Falında Satranç Görmek Ne Demek?

Falda Satranç Görmek

Bu noktada nelere işaret etmektedir? Yaşanacak gelişmeler olumlu mudur, yoksa olumsuz olarak mı değerlendirilmelidir? Kahve falında satranç taşı gören kişinin neler yapması ve hangi beklenti içinde olması gerekmektedir? Bu sorulara yanıt bularak devam etmekte fayda var. Bu noktada kahve falında satranç taşı görmek, farklı çeşitte anlamlara işaret edebilir. Bu noktada eğer satranç taşı değil, taşları dizili ve düzenli görüyorsanız, bu durum sizin normal yaşamınızda düzenli, prensipli ve titiz bir karaktere sahip olduğunuza işaret etmektedir.

Bu durum bugün geçerli olduğu gibi, bundan sonraki dönemde de aynı şekilde olacağına işarettir. Bugün böyle bir karaktere ve alışkanlığa sahip değilseniz, ileriki süreçte böylesi bir alışkanlığa sahip olacak gelişmeler yaşayacaksınız demektir.

Önemli kararlar alabilirsiniz

Falda satranç taşı görmek bu noktada yakın zaman içinde önemli ve mantıklı seçimler yapmak ve karar vermek noktasında önemli adımlar atması gerekmektedir. Bu noktada atacağı adımlar ve alınacak kararlar noktasında, eğer olumsuz bir adım veya netice söz konusu olduğunda da gelecek bazından olumsuz bir tablo, sizin için geçerli olacak demektir. Taşların yapısı, karakterinizle bağlantılı olarak ta değerlendirilebilir.

Bu durumda gördüğünüz taşın türü bile çıkarılacak mesaj noktasında değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda eğer kahve falınızda gördüğünüz satranç taşı, eğer vezir ya da şah taşlarıysa, bu fal sahibinin karakter yapısı anlamında güçlü ve lider ruhlu bir karaktere sahip olduğu noktasında değerlendirilmektedir.

Yeni aşklara yelken açabilirsiniz

Kahve Falinda satranç taşı görmek özellikle az önce de belirttiğimiz gibi, şah ve vezir görüldüğü üzere, kişinin karakteri anlamında mesajlar ifade edeceği gibi, bunun haricinde yakınınızda olan ancak size karşı bilinmeyen düşmanlarınız olabileceğini unutmamanız gerekmektedir. Bu noktada pozitif ve hayırlı gelişmeler anlamında da değerlendirilmektedir.

Eğer kahve falınızda at figürü görünmekteyse, kişinin evli olması durumunda evliliğin pozitif yönde gelişmeler göstereceği, bunun haricinde kişi eğer bekarsa bu da kişinin yeni bir aşka yelken açabileceğini ifade etmekte fayda var. Eğer taş piyon türündeyse, önünüzde zorlu ve çekinceli bir süreç var demektir.

Kahve falında satranç görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.