Kahve Falında Üç Dolu Nokta Görmek Ne Demek?

Kahve falında üç dolu nokta görmek, iyiye işarettir. Hayatınızda bereketli ve güzel bir döneme geldiğinizi ve bu dönemi iyi değerlendirmeniz gerektiğini anlatır. Kalp temizliğine inananlar için bu güzel bir haberdir. İyi geçeceği söylenen bu dönem bizim davranışlarımıza göre şekillenebilir. Bu dönemde hareketlerimize dikkat etmemiz gerekir.

Son derece dikkatli olmalıyız. Hiç olmadığımız kadar dürüst ve iyi niyetli olmalıyız. Bu dönemi tamamen dürüst geçirirsek son derece bereketli bir dönem olacaktır. Yani inanmak istediğimiz şey için çaba göstermemiz gerekir.

Falda üç dolu nokta görmek, olumlu anlamlar içerir. Ama yine belirttiğimiz gibi bu dönemde dürüst olmazsak pek bir iyiliğini göremeyiz. Hayatımızda değişiklikler olacağı anlamına gelir. Tabi bu değişiklikleri iyi ya da kötü olarak yorumlamak size kalmıştır. Ne kadar fazlaysa değişecek olay sayısı da o kadar fazladır. Yani bu dönem bazen uzun bazen kısa olur.

İçinden hiç bir şey yapmak gelmiyor, adeta hayata küsmüş gibisin; ancak unutmamalısın ki, hayat devam ediyor. Seni mutlu eden uğraşlarla uğraşmak ve seni keyiflendirecek arkadaşlarınla takılmak kafanı dağıtmaya yardım edecek. Şu sıralar aileni biraz ihmal etmiş gibi görünüyorsun, bu hafta sonunu onlara ayırmak hem sana hem de ailene iyi gelecek.

Kahve falında üç dolu nokta görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.