Kahve Falında Yüzün Yarısını Görmek Ne Demek?

Kahve falında yüzün yarısını görmek, tez vakitte birinin haksızlığa uğrayacağı anlamına gelir. Eğer yüzün yarısı sembolü tabakta ise, bu haneden birinin haksızlığa uğrayacağı anlamına gelir. Eğer bu sembolün yanında ağaç varsa yakın bir zamanda haneden birinin fal sahibine yapacağı ihanet anlamına gelir.

Fal sahibinin dikkat etmesi, herkese güvenmemesi gerekebilir. Yakın bir zamanda yaşanılacak gergin ortamlarda geri adım atıp, çevreyi gözlemlemeniz gerekecek. Herkesin üstüne düşen görevi yapmadığını göreceksiniz ancak tartışmalara neden olmadan yapıcı bir şeklide konuşmalısınız.

Falda yüzün yarısını görmek, aşk hayatınızda üçüncü kişilerin olduğuna delalettir. Eğer sevgiliniz yoksa, hoşlandığınız kişiye açılamadığınızdan bir başkasına kaptıracağınız anlamına gelir. Eğer sevgiliniz varsa, bu aralar onunla ilgilenmeniz gerekebilir.

Uzun süredir işiniz ve aileniz ile ilgilendiğinizden bir başkasının ilgisi ile aklı oldukça karışmış durumda. Sevgilinizle çıkacağınız bir akşam yemeği bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir. Eğer evli iseniz, eşinizin ailesindeki problemlerle uğraşabilirsiniz. Eşinizin moralinin bozukluğu size de yansıyacak. Eşiniz ile yaşayacağınız tartışmalarda daha ılımlı ve nazik olmanız gerekebilir.

Şüpheci bir insan olmanız karşı tarafı fazlası ile geriyor ve üzüyor haberiniz olsun. Her konuya en ince ayrıntısı ile bakarak zaman kaybetmeniz sizin açınızdan da sadece zaman kaybı olarak nitelendirilebilir. Bir arkadaşınızın sizi sadece önemli işlerini halletmek için kullandığını fark edecek ve çok kızacaksınız. Ona uzun vadeli bir sorumluluk vererek size yaklaşmasını epey bir süre engelleyebilirsiniz.

Kahve falında yüzün yarısını görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.