Kahve Falında Kadeh Görmek Ne Demek?

Falda Kadeh Görmek

Kahve falında kadeh görmek; çok güvendiğiniz birtakım arkadaşlarınızın sizi çok şaşırtacak hamleler yapacağı anlamına gelir. Bir dostunuza çok ciddi bir sırrınızı paylaşmış olabilirsiniz. Ancak o kişi tarafından bu sırrınız başkaları ile paylaşılacak. Zor bir durumda kalabilirsiniz. Falda kadeh görmek; dostlarınızın güveninizi sarsacağına yorumlanır. Hiç ummadığınız dağlara kar yağabilir.

Kahve fincanında kadeh çıkması; bazen aşk hayatında monoton bir sürece gireceğinize ve karşı tarafın beklentilerinizi karşılamadığına işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre ise; okul ya da iş hayatında elde edilecek zafere yorumlanır.

Kahve falında şarap kadehi görmek

Sizi bekleyen şaşırtıcı sürprizlere delalettir. Evli olanlar, bebek heyecanı yaşayabilirler. Bekar olanlar, aşk sarhoşu olabilirler. Evli bir kadının falında kadeh sembolü çıkması ise; tez zamanda gebe kalacağına ve erkek çocuk dünyaya getireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında şampanya kadehi görmek

Monoton hayatınızın aniden değişeceğine, koşuşturmalı ve eğlence dolu günlerin sizleri beklediğine işaret eder. İş hayatında seyahatlere gidebilir, farklı görüşmelerde bulunabilirsiniz.

Kahve falında ters kadeh görmek

Ortak iş yapanların ortağı ile bazı anlaşmazlıklara düşeceklerine delalettir. Aynı zamanda bazı sorunlarınızın içinden çıkılmaz bir hal alacağının habercisidir. Sizi sevenlere karşı kırıcı cümleler söylemekten kaçının ve bir süre sabırlı olun. İnancınızı yitirmeden, umutlarınızı kaybetmeden iş hayatında yolunuza devam edin. Hane büyüklerinin hatırını sorun. Sizden haber bekliyor olabilirler.

Kahve falında kadeh görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.