Kahve Falında Temizlik Kovası Görmek Ne Demek?

Kahve falında temizlik kovası görmek, hayatınızda köklü değişiklikler yaşanacağı anlamına gelir. Uzun zamandır çektiğiniz sıkıntılara ve yaşadığınız zor günlere rağmen kendinizi toparlamayı başaracak; adeta küllerinizden doğarak yaşamınıza çok farklı biri halinde devam edeceksiniz. Özellikle maddi anlamda yaşadığınız sıkıntılar son bulacak; harika bir iş fırsatıyla karşılaşıp bugüne kadar aldığınız tüm borçları ödeyerek yatırım yapma fırsatı bulacaksınız. Sizin için fazlalık olan, tabiri caizse kanınızı emen ne kadar insan varsa hayatınızdan çıkacak ve huzura kavuşacaksınız.

Falda temizlik kovası görmek, geçmişi geride bırakarak yepyeni bir hayata adım atmak anlamına gelir. Bu süreçte uzun zamandır hayatınızda olan ancak sizi mutlu etmeyen insanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Sevgilinizden ayrılıp inzivaya çekilebilirsiniz. Ancak kısa süre sonra karşınıza sizi çok ama çok mutlu edecek, birçok ortak yanınızın olduğu biri çıkacak ve yaşadığınız tüm kötü anları unutmanızı sağlayacak. Ayrıca ailenizdeki sorunların da yavaş yavaş çözüme kavuştuğunu göreceksiniz. İş yerinde size sorun yaratan insanlar ise kısa süre içinde ayrılarak sizden uzakta olacak şekilde çalışmaya başlayacaklar.

Bulunduğunuz ortam ve etrafınızdaki kişiler sizi çok bunaltmış gibi görünüyor. Güzel bir tatili hak ettiniz ama iş yerinden izin koparabilmek için düğün tarihini bekliyorsunuz. Nişanlınız olan adam hakkında ileri geri konuşan bazı akrabalarınız var. Bunlara en güzel cevabı çok mutlu olarak vereceğiniz için hiç sıkıntı yapmıyorsunuz. Geleceğe dair yatırımlarınızın olması kafanızı rahatlatıyor. Sabrınızı zorlayan konularda taktik değiştireceksiniz.

Kahve falında temizlik kovası görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.